ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Direct

Proste w użyciu oprogramowanie CAD 3D do modelowania bezpośredniego

Creo Direct to oprogramowanie do modelowania bezpośredniego w postaci samodzielnej aplikacji. Umożliwia ono użytkownikom nie pracującym na co dzień w systemie CAD tworzenie nowej geometrii lub modyfikowanie istniejących projektów CAD niezależnie od formatu pliku. Bezpośrednia interakcja z geometrią sprawia, że Creo Direct jest proste w nauce i użytkowaniu dla wszystkich. Właśnie dlatego jest to idealne narzędzie dla ludzi związanych z projektowaniem koncepcyjnym, przeprowadzaniem analiz czy przygotowywaniem produkcji. A także dla wszystkich osób, które dopiero zaczynają przygodę z CAD 3D lub używają go okazjonalnie.

Grafika przedstawiająca możliwości Creo Direct w zakresie projektowania koncepcyjnego.
Projektowanie koncepcyjne w Creo Direct.

Praca z Creo Direct jest szybka, elastyczna i intuicyjna. Jest to narzędzie dobrze sprawdzające się w przygotowywaniu propozycji, definiowaniu początkowej konstrukcji dla uchwytów mocujących lub ujmowania informacji projektowych przekazywanych przez klientów. Stosując Creo Direct, zachęcasz do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i umożliwiasz swojej firmie lepsze reagowanie na zmieniające się potrzeby klientów poprzez włączenie do współpracy dodatkowych zespołów.

Grafika przedstawiająca edytowanie wymiarów zaokrąglenia w Creo Direct za pomocą uchwytów 3D.
Szybka edycja istniejącej geometrii dzięki uchwytom 3D.

Korzyści, jakie daje Creo Direct

  • Skróć cykle projektowania, dając większej liczbie użytkowników dostęp do danych CAD i umożliwiając im ich wykorzystanie, łącznie z komponentami pochodzącymi z zewnętrznych systemów.
  • Daj możliwość uczestniczenia w rozwoju produktu okazjonalnym użytkownikom narzędzi CAD 3D.
  • Szybciej i efektywniej generuj propozycje, łatwiej eksplorując alternatywne koncepcje projektowe.
  • Uprość prace komputerowego wspomagania prac inżynierskich (CAE), dając analitykom możliwość edytowania danych CAD 3D przed przeprowadzeniem analizy i zaproponowania zmian projektowych poprzez bezpośrednie wprowadzenie ich w modelu.
  • Podnieś efektywność wytwarzania wspomaganego komputerowo (CAM), dając projektantom proste w użyciu narzędzie do edytowania danych modelu i tworzenia produkcyjnych uchwytów mocujących, które lepiej spełniają ich wymagania obróbkowe i projektowe.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO