ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Advanced Assembly

Zwiększ produktywność pracujących wspólnie zespołów

Inżynieria współbieżna to strategia projektowania produktu, w której różne etapy prac inżynierskich odbywają się w tym samym czasie, a nie jeden po drugim. Wdrożenie takiej strategii przyspiesza rozwój produktu, pozwala na szybsze wprowadzenie produktu na rynek i obniża koszty.

Grafika obrazująca wykorzystanie szkieletów podczas budowania zespołu.
Zastosowanie szkieletów podczas zaawansowanego budowania zespołu

Z drugiej strony ciężko o tym pamiętać w te dni, w które prace inżynierskie zespołu są bardziej chaotyczne niż współbieżne. Spójrz prawdzie w oczy: pomimo wszystkich utalentowanych ludzi pracujących nad projektem, produktywność nie jest taka, jaka powinna być.

Narzędzia projektowania “od ogółu do szczegółu” (ang. Top-down Design) umożliwiają Tobie – głównemu konstruktorowi – rozplanowanie szkieletu zespołu, żeby wszyscy mieli wspólną bazę do pracy. Możesz także zadbać o to, żeby kluczowe informacje projektowe zostały włączone do poszczególnych podzespołów. Konstruktorzy mogą następnie pracować równolegle – bez obawy o wzajemne nadpisanie swoich plików. A gdy zmienisz podstawowe założenia projektowe, poszczególne podzespoły dopasują się do tej zmiany.

Grafika przestawiająca etap procesu montażu przygotowany z wykorzystaniem rozszerzenia Creo Advanced Assembly.
Moduł zaawansowanych zespołów umożliwia też dokumentowanie etapów montażu

Dzięki Creo Advanced Assembly (AAX), rozszerzeniu dla Creo Parametric, cały zespół doceni korzyści wynikające z inżynierii współbieżnej: produktywność.

Rozszerzenie Creo Advanced Assembly (AAX)

Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO