ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Advanced Framework

Dostosowane do potrzeb projektantów maszyn i producentów sprzętu w celu optymalizacji projektowania konstrukcji

Może próbujesz odpowiedzieć na rosnącą liczbę zapytań ofertowych od potencjalnych klientów. Być może pojawiły się problemy z dopasowaniem Twoich projektów już na miejscu, co doprowadziło do cięcia, szlifowania i przespawania konstrukcji. A może klienci zażyczyli sobie tylko zastosowania innych profili w stołach i bramach, uważanych przez Ciebie za gotowe.

Grafika przedstawiająca obudowę maszyny z profili zaprojektowną z wykorzystaniem Creo Advanced Framework.
Obudowa maszyny zaprojektowana z wykorzystaniem Creo AFX.

Jeżeli potrzebujesz zaawansowanych możliwości projektowania konstrukcji kratownicowych, zwróć uwagę na rozszerzenie do Creo Parametric Creo Advanced Framework Extension (AFX). Zoptymalizowane pod kątem dużych zespołów, Creo AFX wykorzystuje techniki projektowania “od ogółu do szczegółu” i oferuje rozbudowaną bibliotekę profili, wyposażenia i złączy. Dostosuj tę bibliotekę do swoich potrzeb, żeby móc szybko wykorzystywać projekty ponownie i szybko reagować na potrzeby klientów. Creo AFX może zautomatyzować niemal każdy projekt konstrukcji – od prostej bramy po radioteleskop.

Grafika przedstawiająca strukturę kratownicową z barierkami i wspornikami, zaprojektowaną z wykorzystaniem Creo Advanced Framework.
Kompletna struktura kratownicowa z dodatkowymi barierkami i wspornikami to efekt działania Creo AFX.

Oprogramowanie obejmuje też bardziej zaawansowane funkcje, wspierające wyższe poziomy produktywności w określonych aspektach projektu konstrukcji kratownicowej, takie jak schodnie i balustrady; możesz też dodać do swojego zespołu nieograniczoną liczbę profili, połączeń śrubowych lub elementów wyposażenia.

Teraz możesz odejść od powolnego i żmudnego projektowania kratownic w stronę szybszego wprowadzenia produktu na rynek, niższych kosztów produkcji i wyższej jakości produktu.

Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO