ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo GD&T Advisor

Szybsze konfigurowanie tolerancji geometrycznych

Creo GD&T Advisor to rozszerzenie do Creo Parametric, które służy profesjonalnym doradztwem w zastosowaniu GD&T i weryfikacji, czy wykonano je poprawnie. Gdy model jest gotowy, możesz mieć pewność, że jest on zgodny z odpowiednimi normami i jest w pełni utwierdzony. Creo GD&T Advisor zwiększa też Twoją produktywność podczas stosowania GD&T, zmniejszając liczbę kliknięć myszą i skracając czas konieczny do zastosowania i zweryfikowania GD&T. Upraszcza też zrozumienie skomplikowanych norm GD&T poprzez doradztwo na każdym kroku całego procesu. Dołączone zestawy reguł obejmują ASME Y14.5-2009, ISO 1101-2012 i powiązane z nimi normy.

Grafika przedstawiająca interfejs rozszerzenia Creo GD&T Advisor.
Intuicyjne, skoncentrowane na cechach środowisko pracy w GD&T Advisor.

W świecie skoncentrowanym na rysunkach wymagane do wyprodukowania produktów atrybuty niegeometryczne (GD&T), takie jak wymiary, tolerancje, bazy itd. znajdują się na rysunkach płaskich. W świecie MBD natomiast te informacje niegeometryczne, kluczowe dla procesów produkcyjnych i inspekcyjnych, muszą zostać umieszczone w modelu w czytelny i jednoznaczny sposób.

Creo GD&T Advisor zmniejsza liczbę błędów powstających pomiędzy zaprojektowanymi zespołami i wytworzonymi produktami dzięki intuicyjnym technikom modelowania i zaawansowanym technikom wizualizacji.

Grafika przedstawiająca komunikaty i podpowiedzi generowane przez rozszerzenie Creo GD&T Advisor.
Komunikaty i podpowiedzi pozwalają na szybkie przyswojenie informacji z zakresu tolerancji i wymiarowania.

Główne korzyści

  • Wyższa produktywność
  • Obniżenie kosztów
  • Zapewnienie spójności
  • Wyeliminowanie pomyłek spowodowanych błędami ludzkimi
  • Poprawa czytelności projektu, zmniejszająca ryzyko błędnej interpretacji lub niejednoznaczności informacji
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO