ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Intelligent Fastener

Przyspiesz swoją pracę

Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło Ci się przeszukiwać kuchnię, by znaleźć ulubione naczynia albo danie na wynos, doskonale wiesz, ile czasu i wysiłku można poświęcić, żeby znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz. A teraz pomyśl o swoim procesie projektowania. Ile czasu i pieniędzy trwonisz na tworzenie znormalizowanych komponentów, a następnie na ich umieszczanie w zespołach? Zamiast skupić się na projektowaniu fantastycznych produktów, dostajesz obsesji na punkcie śrubek.

Grafika przedstawiająca wstawianie śruby z biblioteki rozszerzenia Intelligent Fastener.
Opcje wstawiania śruby z biblioteki IFX

Biblioteka elementów konstrukcyjnych w Creo Parametric przyspieszy Twoją pracę. Zapomnij o żmudnym i czasochłonnym modelowaniu gotowych elementów. Po prostu wybierz odpowiednią śrubę, wkręt, nakrętkę czy podkładkę z biblioteki (zawierającej rozbudowane katalogi norm ANSI, DIN i JIS). Oprogramowanie automatycznie stworzy odpowiedniego rozmiaru otwory i wstawi w nich komponenty, pozwalając Ci skupić się na projektowaniu.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych możliwości, rozszerzenie Creo Intelligent Fastener (IFX) zapewni Ci je.

Creo IFX daje Ci dostęp do większej, bogatszej biblioteki elementów złącznych (łącznie z kołkami), która jest także całkowicie konfigurowalna. Skorzystaj z bogatych zasobów biblioteki, dodając swoje własne, związane z projektem lub będące standardem firmowym elementy. Wszystko w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Garfika przedstawiająca możliwości rozszerzenia Creo Intelligent Fastener w zakresie weryfikacji elementów po wprowadzeniu zmian projektowych.
Creo IFX umożliwia weryfikację wstawionych elementów po zmianach projektowych

Teraz, kiedy już masz wszystko, czego Ci trzeba, Twoja praca stanie się jeszcze bardziej efektywna. Masz więcej opcji umieszczania, narzędzia do weryfikacji, sprawdzające czy śruby i wkręty mają odpowiednią długość oraz możliwość wstawiania elementów złącznych bez generowania referencji zespołu. Wiele z tych czynności jest automatycznych, a wszystkie są łatwe w użyciu. Z pomocą Creo IFX możesz oczekiwać wyższej produktywności, obniżenia kosztów i znacznych oszczędności czasu. Mamy nadzieję, że Cię to wkręci.

Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO