ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Prismatic and Multi-Surface Milling

Twórz szybciej lepsze części, stosując zoptymalizowane ścieżki narzędzi

Nie wszystkie rozwiązania CAM są sobie równe. W niektórych narzędziach nacisk został położony na łatwość używania, w innych na optymalizację kosztów. Najlepsze rozwiązanie do bezpośredniej obróbki części na liniach produkcyjnych powinno być konkurencyjne cenowo, bogate w funkcje, ale, w przeciwieństwie do innych narzędzi CAM, niezauważalnie połączone z procesem projektowym. Takie jest rozszerzenie Creo Prismatic and Multi-Surface Milling. To rozszerzenie do Creo Parametric to wirtualny “specjalista” od obróbki pryzmatycznej, znacznie podnosi produktywność NC i usprawnia procesy projektowania oprzyrządowania do obróbki oraz wyposażenia fabrycznego, zachowując przystępną cenę.

Grafika przedstawiająca śodowisko Creo Prismatic and Multi-Surface Milling.
Zintegrowane środowisko do obróbki skrawaniem w Creo Parametric.

Dzięki niezauważalnej integracji ze wszystkimi narzędziami Creo Parametric, Creo Prismatic and Multi-Surface Milling znacznie podniesie Twoją produktywność, dzięki wyeliminowaniu przenoszenia danych pomiędzy aplikacjami CAD/CAM, automatyzacji wielu zadań programistycznych, zajmujących obecnie całe godziny oraz poprzez wykorzystanie Twoich modeli 3D w celu stworzenia optymalnych ścieżek narzędzi.

Grafika przedstawiająca podgląd danych CL w zabiegu frezowania objętości opracowanym w Creo Prismatic and Multi-Surface Milling.
Podgląd danych CL w zabiegu frezowania objętości.

Korzyści

  • Frezowanie w 3 osiach wielu powierzchni ze wsparciem dla pozycjonowania 4 i 5 osi
  • Tworzenie programu NC, dokumentowanie procesu, przetwarzanie, weryfikacja i symulacja ścieżki narzędzia
  • Podnosi jakość produktu i spójność produkcji poprzez generowanie ścieżek narzędzi bezpośrednio na podstawie modeli bryłowych
  • Brak konieczności przenoszenia danych, ponieważ jest częścią zintegrowanego rozwiązania CAD/CAM
  • Skraca czas wprowadzenia produktu na rynek dzięki asocjatywnym ścieżkom narzędzi, które aktualizują się po zmianach wprowadzonych w projekcie
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO