ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Illustrate

Oprogramowanie do tworzenia ilustracji technicznych 3D

Creo Illustrate jest najlepszym w swojej klasie oprogramowaniem do tworzenia ilustracji technicznych, które łączy możliwości przygotowywania ilustracji z asocjatywnymi danymi CAD. W ten sposób możesz przygotować informacje graficzne ściśle związane z wybraną konfiguracją (informacje odzwierciedlające aktualny projekt produktu) na potrzeby obsługi, serwisu i utrzymania produktu. Za pomocą Creo Illustrate bardzo prosto stworzysz ilustracje techniczne 2D/3D, które w zrozumiały sposób przedstawią skomplikowane produkty i procedury klientom i personelowi serwisowemu.

Grafika przedstawiająca wykonaną w Creo Illustrate ilustrację serwisową maszyny.
Ilustracja serwisowa maszyny.

To potężne, samodzielne oprogramowanie obsługuje różne formaty CAD i może zostać w pełni zintegrowane z produktami z rodziny Windchill, Creo i Servigistics Arbortext, aby przyspieszyć przekazywanie aktualnych informacji. Creo Illustrate umożliwia też przebudowanie inżynierskiego wykazu części (eBOM) i stworzenie serwisowych wykazów części (sBOM) związanych z procedurami serwisowymi lub do innych zastosowań ilustracyjnych.

Grafika przedstawiająca przygotowaną w Creo Illustrate ilustrację silnika z wstawionym dodatkowym widokiem.
Ilustracja silnika z wstawionym widokiem, poprawiającym czytelność.

Funkcje i korzyści

  • Obniżenie kosztów tłumaczeń: zastąpienie tekstu ilustrowanymi procedurami, opisującymi krok po kroku cały proces, animacjami 3D, ilustrowanymi listami części i innymi reprezentacjami graficznymi.
  • Zautomatyzowanie tworzenia list części: generowanie list części i odnośników bezpośrednio na podstawie metadanych CAD w celu przygotowania dynamicznych list części.
  • Jasny przekaz skomplikowanych informacji: animacje 3D, opisujące wizualnie skomplikowane procedury serwisowe, ułatwiają łatwe ich przyswojenie.
  • Podniesienie produktywności ilustratorów: automatyzacja zarządzania zmianami w ilustracjach na przestrzeni cyklu życia informacji serwisowej poprzez utrzymywanie asocjatywnego połączenia z oryginalnymi plikami CAD.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO