ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Parametric

Przodujące w projektowaniu produktów oprogramowanie 3D CAD

Grafika przedstawiająca interfejs Creo Parametric z mini paskiem narzędzi.
Creo Parametric to wszechstronne narzędzie wspomagające prace CAD/CAM/CAE.

Creo Parametric to skalowalne, zintegrowane i parametryczne oprogramowanie 3D CAD, dzięki któremu zmaksymalizujesz innowacyjność, podniesiesz jakość projektowania produktów w 3D oraz zaczniesz szybciej osiągać korzyści.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek oczekuje się od zespołów projektujących i wytwarzających różne produkty, że będą pracować wydajniej i ekonomiczniej, ale bez poświęcenia innowacyjności rozwiązań i jakości wyrobu. Na szczęście Creo Parametric to najbardziej skalowalny spośród dostępnych na rynku pakiet narzędzi 3D CAD. Różnorodność znajdujących się w nim funkcji, narzędzi i możliwości pomaga inżynierom w jak najlepszym wyobrażeniu, zaprojektowaniu i stworzeniu produktu.

Użyj Creo Parametric, by sprawnie, precyzyjnie i intuicyjnie rozwinąć swoje produkty od koncepcji do postaci cyfrowego prototypu – wykorzystując oprogramowanie, które od ponad 30 lat pozostaje najbardziej nowoczesnym pakietem CAD.

Poznaj nowości w Creo 9.0

Creo 9.0 to najnowsze wydanie najlepszego w swojej klasie oprogramowania 3D CAD. Creo 9.0 to wiele innowacyjnych rozwiązań i usprawnień związanych z codzienną pracą w postaci ulepszeń interfejsu użytkownika i nowych funkcji narzędzi do projektowania ergonomicznego, MBD oraz wytwarzania przyrostowego i ubytkowego. To także nowe możliwości przeprowadzania symulacji oraz ulepszenia projektowania generatywnego.

Sprawdź, jakie nowe rozwiązania wprowadza Creo 9.0.

Dowiedz się więcej

Zintegrowane rozwiązania CAD/CAM/CAE

W Creo Parametric można tworzyć nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Creo Parametric to praktycznie standard w dziedzinie projektowania 3D, zawierający najnowocześniejsze narzędzia promujące najlepsze praktyki projektowania przy jednoczesnym zapewnieniu zgodności z branżowymi i firmowymi normami. Creo Parametric oferuje najszerszy zakres rozbudowanych, a jednocześnie elastycznych możliwości projektowych, dzięki którym poradzisz sobie z największymi wyzwaniami projektowymi, takimi jak wprowadzanie zmian na ostatnich etapach cyklu projektowego, praca z danymi pochodzącymi z wielu różnych systemów CAD czy projekty elektromechaniczne.

Zintegrowane, parametryczne rozwiązania CAD/CAM/CAE pozwalają Ci projektować szybciej niż kiedykolwiek, maksymalizując innowacyjność rozwiązań i jakość, by ostatecznie otrzymać wyjątkowe produkty.

Creo Parametric bezproblemowo wymienia się danymi z pozostałymi aplikacjami z rodziny Creo. Oznacza to, że nie tracisz czasu na konwersję danych, a wynikających z niej błędów po prostu nie ma. Użytkownicy mogą płynnie przechodzić pomiędzy różnymi trybami modelowania, a dane 2D i 3D można łatwo przenosić pomiędzy aplikacjami bez utraty założeń projektowych. Skutkuje to niezrównanym poziomem integracji i przełomowymi wzrostami produktywności wielu procesów związanych z rozwojem produktu.

Zalety Creo

  • Potężne możliwości projektowania parametrycznego umożliwiają nieprzeciętne wyróżnienie i możliwości wytworzenia produktu.
  • W pełni zintegrowane aplikacje umożliwiają Ci opracowanie wszystkiego: od koncepcji po produkcję w ramach jednej aplikacji.
  • Automatyczna propagacja zmian projektowych do wszystkich stworzonych później treści daje Ci pewność projektowania.
  • Kompletne możliwości wirtualnej symulacji umożliwiają Ci poprawę działania produktu i przekroczenie wymagań dotyczących jego jakości.
  • Zautomatyzowane generowanie związanego z projektem oprzyrządowania i procesów produkcyjnych.

Pakiety Creo Design – nowy standard w branży 3d CAD

Oferta pakietów projektowych firmy PTC jest najbardziej obszerna na dzisiejszym rynku. Bez względu na to, który pakiet wybierzesz, otrzymasz najszybsze, najbardziej wszechstronne w branży narzędzia: proste w użyciu, konkurencyjne cenowo i z możliwością podniesienia do wyższej wersji – wszystko po to, by jak najlepiej sprostać różnym wymaganiom stawianym Twojej firmie.

Sprawdź pakiety Creo Design

Możliwości Creo Parametric

Creo Parametric zostało stworzone jako oprogramowanie będące solidnym fundamentem, którego możliwości użytkownik może dowolnie rozbudowywać. Gdy poziom skomplikowania Twoich projektów wzrośnie, możesz wykorzystać dodatkowe funkcje, które sprostają Twoim wymaganiom. Wystarczy, że dodasz do Creo odpowiednie rozszerzenie. Możesz też wybrać jeden z gotowych pakietów zawierających różne konfiguracje dostępnych rozszerzeń. Zyskujesz w ten sposób dużą elastyczność w odpowiednim dobraniu możliwości projektowania. Zobacz, co jest możliwe od osiągnięcia z Creo.

Projektowanie części i zespołów 3D

Analizy

Wytwarzanie

Kontakt w sprawie Creo
Każdy staje przed innymi wyzwaniami projektowymi – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Dowiedz się więcej

Zapoznaj się z naszymi artykułami opisującymi różne funkcje Creo Parametric.

Do pobrania

Bezpłatne e-booki

Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO