ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo ECAD-MCAD
Collaboration

Przyspiesz projektowanie konstrukcji elektromechanicznych
Porównywanie dwóch iteracji projektu i identyfikowanie zmian z wykorzystaniem rozszerzenia Creo ECAD-MCAD Collaboration.
Creo ECX umożliwia porównywanie dwóch iteracji projektu i identyfikowanie zmian

Dostarczanie innowacyjnych projektów elektromechanicznych jest wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonych zespołów. Przekazywanie informacji o zmianach między niewspółpracującymi ze sobą narzędziami do projektowania mechanicznego i elektrycznego może być uciążliwe i nieefektywne. Jeszcze większym wyzwaniem staje się koordynowanie prac projektowych pomiędzy zespołami pracującymi w różnym oprogramowaniu lub w różnych miejscach na świecie. Rozszerzenie Creo ECAD-MCAD Collaboration (ECX) pomoże Ci pokonać te przeszkody i usprawnić współpracę pomiędzy konstruktorami mechanicznymi i projektantami elektrycznymi. Z tą technologią usprawnisz proces projektowania elektromechanicznego, zmniejszysz liczbę błędów podczas współpracy i szybciej wprowadzisz produkty na rynek.

Grafika przedstawiająca podświetlanie krzyżowe między projektami ECAD-MCAD.
Podświetlanie krzyżowe między projektami MCAD i ECAD

Rozszerzenie Creo ECAD-MCAD Collaboration (ECX) do Creo Parametric pomaga ulepszyć proces rozwoju elektromechanicznego produktu i ułatwia współpracę projektantom elektrycznym i mechanicznym. Zespół projektowy może nie tylko lepiej identyfikować i rozwiązywać potencjalne problemy elektromechaniczne, ale także wydajniej prowadzić i zarządzać procesem zmiany projektu. Dzięki ECX zapomnisz o niewiadomych w rozwoju projektu – kto, kiedy i dlaczego coś zrobił.

PTC ECX jest także kompatybilny z popularnymi narzędziami do projektowania instalacji elektrycznych firm Cadence i Mentor i doskonale nadaje się do pokonywania wyzwań związanych z komunikacją i współpracą w rozproszonych geograficznie zespołach. Rezultaty to mniejsza liczba błędów, wyższa jakość produktu i skrócenie czasu opracowania produktu.

Możliwości Creo ECAD-MCAD Collaboration

  • Usprawnij aktualne przepływy oparte na IDF, żeby zidentyfikować zmiany i współpracować nad przyrostowymi zmianami,
  • Daj inżynierom mechanikom i elektrykom możliwość szybszej i częstszej komunikacji z mniejszymi zakłóceniami,
  • Wcześniej identyfikuj nieprzewidziane konsekwencje zmian pomiędzy tymi dyscyplinami i zarządzaj nimi, żeby zmniejszyć zmiany na ostatnich etapach projektowania,
  • Daj inżynierom mechanikom lepsze zrozumienie wpływu na projekty elektryczne przed proponowanymi zmianami,
  • Szybciej komunikuj zmiany w projekcie dzięki możliwości wyświetlania przyrostowych zmian i wyświetlania krzyżowego pomiędzy widokami MCAD i ECAD,
  • Proponuj, akceptuj lub odrzucaj zmiany synchronicznie albo asynchronicznie.

Pakiety Creo Design – nowy standard w branży 3d CAD

Rozszerzenie Creo ECAD-MCAD Collaboration współpracuje ze wszystkimi pakietami Creo Design. Bez względu na to, który pakiet wybierzesz, otrzymasz najszybsze, najbardziej wszechstronne w branży narzędzia: proste w użyciu, konkurencyjne cenowo i z możliwością podniesienia do wyższej wersji – wszystko po to, by jak najlepiej sprostać różnym wymaganiom stawianym Twojej firmie.

Sprawdź pakiety Creo Design
Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Creo ECAD-MCAD Collaboration? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO