ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

pakiety Creo Design

Pakiety oprogramowania CAD dla profesjonalistów

Sprostaj zmieniającym się wymaganiom swojej branży, subskrybując odpowiedni pakiet Creo Design. Twórz wysokiej jakości projekty, wybierając dokładnie to, czego potrzebujesz i kiedy tego potrzebujesz. Subskrypcja daje Ci pewność, że zawsze będziesz mieć dostęp do najnowszych funkcji i najwyższej jakości wsparcia technicznego. Ponadto posiadany pakiet w dowolnej chwili możesz rozbudować o nowe funkcje.

Pakiety Creo Design

Wszystkie pakiety Creo Design to wszechstronne oprogramowanie CAD 3D, jakim jest Creo Parametric, w bardzo przystępnej cenie oraz niezbędne narzędzia, dzięki którym będziesz w stanie wykonywać profesjonalne projekty CAD 3D. W dowolnej chwili możesz też je uaktualnić i rozbudować, żeby sprostać zmieniającym się wymaganiom konstrukcyjnym i biznesowym.

Od 1 stycznia 2019 r. wszystkie nowe licencje na podstawowe rozwiązania firmy PTC i platformę Thingworx® będą dostępne wyłącznie w formie subskrypcji. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.

Specjalny pakiet podstawowy

Specjalnie dla klientów z Europy Środkowo-Wschodniej został przygotowany dodatkowy pakiet podstawowy – Creo Essentials Lite. Jest to uproszczona wersja podstawowego pakietu do projektowania, zawierająca narzędzia niezbędne do projektowania bryłowych modeli 3D CAD oraz przygotowywania dokumentacji. Dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie pakiet Creo Essentials Lite umożliwia projektowanie modeli bryłowych, podstawowych powierzchni, modeli blaszanych, zespołów i tworzenie dokumentacji płaskiej. To podstawowe zadania stawiane konstruktorom, które teraz możesz zrealizować jeszcze szybciej, korzystając z Creo Essentials Lite.

**Najbardziej niezawodny zestaw możliwości CAD 3D

Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO