ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Arbortext IsoDraw

Twórz profesjonalne ilustracje techniczne
Ilustracja przygotowana za pomocą Arbortext IsoDraw.
Arbortext IsoDraw to wysokiej jakości ilustracje techniczne.

Arbortext IsoDraw służy do przygotowywania ilustracji technicznych i inteligentnych grafik. Ma to na celu zoptymalizowanie informacji o produkcie i jego serwisowaniu, istniejących w postaci instrukcji montażowych, katalogów części, podręczników dla operatorów i serwisantów oraz dokumentów szkoleniowych. Umożliwia użytkownikom zautomatyzowanie procesu tworzenia wysokiej jakości ilustracji technicznych od podstaw lub z danych pochodzących z systemów CAD 2D i 3D oraz aktualizowania tych ilustracji. Arbortext IsoDraw zachowuje też asocjatywne połączenie z aktualnymi danymi CAD w celu zautomatyzowania aktualizacji ilustracji, jeżeli projekty inżynieryjne ulegną zmianie w trakcie cyklu życia produktu.

Grafika przedstawiająca ilustrację wykazu części przygotowaną w aplikacji Arbortext IsoDraw.
Arbortext IsoDraw umożliwia przygotowywanie ilustracji na potrzeby wykazów części.

Arbortext IsoView udostępnia oparte na przeglądarce internetowej interaktywne środowisko oglądania ilustracji technicznych. Użytkownicy mogą je powiększać, przesuwać, obracać, opisywać i manipulować nimi na inne sposoby. Pozwala to czytelnikom na oglądanie i wchodzenie w interakcję z ilustracjami technicznymi 2D i 3D oraz animacjami stworzonymi przez Arbortext IsoDraw lub inne narzędzia do tworzenia ilustracji. Arbortext IsoView umożliwia proste dostarczanie ilustracji technicznych w interaktywnym środowisku, które można zintegrować z innymi aplikacjami.

Możliwości Arbortext IsoDraw

 • Skróć czas wprowadzenia informacji na rynek.
  Stwórz więcej ilustracji w krótszym czasie.
 • Obniż koszty tłumaczeń.
  Zastąp długie i skomplikowane teksty ilustracjami.
 • Podnieś produktywność ilustratorów.
  Zautomatyzuj procesy tworzenia i aktualizowania ilustracji poprzez zachowanie asocjatywnego połączenia z oryginalnymi plikami CAD.
 • Wyeliminuj pracochłonne formatowanie.
  Zautomatyzuj publikowanie do wielu różnych formatów, takich jak wydruki, ilustracje interaktywne i media internetowe.
Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tworzenia ilustracji technicznych w Arbortext IsoDraw? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO