ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Progressive Die

Szybko projektuj tłoczniki wielotaktowe do blach
Grafika przedstawiająca definiowanie taśmy blachy w Creo Progressive Die.
Definiowanie taśmy blachy.

Do projektowania tłoczników wielotaktowych najlepiej podejść, mając wyspecjalizowane rozwiązanie. W rozszerzeniu Creo Progressive Die do Creo Parametric łatwe w użyciu konfiguratory poprowadzą Cię przez automatyczne definiowanie generowania ażuru, tworzenie wykrojników i rozmieszczenie/modyfikację komponentów tłocznika.

Dokumentacja, podcięcia i otwory są tworzone automatycznie, pozwalając projektantom na uniknięcie ręcznych, podatnych na błędy zadań.

Grafika przedstawiająca model tłocznika wielotaktowego przygotowanego za pomocą Creo Progressive Die.
Pełny model tłocznika wielotaktowego z taśmą blachy.

Rozszerzenie Creo Progressive Die zawiera wiele komponentów do dziurowania, formowania, prowadzenia oraz wyposażenia pomocniczego. Dodatkowo, wykorzystując elastyczne reguły konfiguracji, możesz zdefiniować własne, niestandardowe komponenty.

Zadania związane projektowaniem taśmy i oprzyrządowania wykonuje się, używając intuicyjnych i zoptymalizowanych interfejsów. Na przykład: możesz stworzyć zespół taśmy, używając okna dialogowego z widokiem 2D i szybko wyświetlić informacje istotne dla produkcji. Co więcej, wykorzystując możliwości konfigurowania bibliotek i inteligentne reguły, możesz dodać narzędzia do wycinania stworzone w Twojej firmie.

Automatyczne tworzenie rysunków i list części upraszcza z kolei przygotowanie dokumentacji produkcyjnej.

Możliwości Creo Progressive Die

 • Automatyzacja procesu.
  Schemat pracy zorientowany na proces automatyzuje projektowanie i detalowanie tłoczników wielotaktowych, umożliwiając szybsze rozpoczęcie produkcji.
 • Rozbudowana biblioteka.
  Duża biblioteka komponentów tłoczników i elementów złącznych umożliwiająca szybsze projektowanie.
 • Elastyczność.
  Zwiększa elastyczność projektu, umożliwiając dodawanie nowych etapów nawet po stworzeniu tłocznika.
 • Automatyzacja typowych zadań.
  Zwiększa wydajność poprzez automatyzację powtarzalnych zadań, takich jak tworzenie podcięć.

Pakiety Creo Design – nowy standard w branży 3d CAD

Rozszerzenie Creo Progressive Die współpracuje ze wszystkimi pakietami Creo Design. Bez względu na to, który pakiet wybierzesz, otrzymasz najszybsze, najbardziej wszechstronne w branży narzędzia: proste w użyciu, konkurencyjne cenowo i z możliwością podniesienia do wyższej wersji – wszystko po to, by jak najlepiej sprostać różnym wymaganiom stawianym Twojej firmie.

Sprawdź pakiety Creo Design
Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Creo Progressive Die? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO