ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Mechanism Dynamics

Analizuj siły dynamiczne oddziałujące na mechanizm
Grafika przedstawiająca odtworzenie za pomocą Creo Mechanism Dynamics Option rzeczywistych sił działających na produkt.
Creo MDO symuluje rzeczywiste siły działające na produkt

Jak Twój produkt będzie się zachowywał, gdy zostanie poddany rzeczywistym siłom dynamicznym, takim jak grawitacja czy tarcie? A co istotniejsze, jakim budżetem na rozwój produktu będziesz dysponować, gdy już się o tym przekonasz? Creo Mechanism Dynamics Option (MDO), rozszerzenie do Creo Parametric, znacznie obniża liczbę fizycznych prototypów, które trzeba wykonać.

Creo MDO umożliwia Ci przeprowadzanie dynamicznych analiz ruchu (z uwzględnieniem tarcia, grawitacji i sił). Możesz także symulować działanie sprężyn, tłumików, przekładni pasowych, zębatych lub wykrywać problemy wynikające z kolizji i luzów. Po prostu pracuj nad swoim projektem, używając znajomego interfejsu Creo, a następnie szybko go przeanalizuj z uwzględnieniem sił statycznych i dynamicznych.

Grafika przedstawiająca przyłożenie siły i zbadanie jej wpływu na mechanizm z wykorzystaniem Creo Mechanism Dynamics Option.
Creo MDO umożliwia przyłożenie sił dynamicznych i zbadanie ich wpływu na mechanizm

Po co marnować czas i pieniądze na fizyczne prototypy, których nie potrzebujesz? Zgłębiając zachowanie swojego produktu już na wczesnych etapach projektowania, stworzysz lepsze produkty, oszczędzając jednocześnie czas i pieniądze. Po wdrożeniu zmian konstrukcyjnych możesz po prostu przeprowadzić ponownie analizę, szybciej generując model o wyższej jakości. Wyeliminuj czas, wysiłek i koszty związane z przenoszeniem danych i wynikające z tego błędy, pracując z użyciem w pełni zintegrowanych narzędzi do projektowania i analiz.

Możliwości Creo Mechanism Dynamics

 • Badaj rzeczywiste zachowanie.
  Przetestuj swój produkt, symulując działanie rzeczywistych sił na swoją konstrukcję.
 • Zaawansowana analiza ruchu.
  Wykorzystaj zaawansowane analizy ruchu, takie jak analiza dynamiczna, żeby zbadać skomplikowane sytuacje związane z pracą w rzeczywistych warunkach.
 • Intuicyjne wykresy.
  Wyświetl i udostępnij wyniki, korzystając z wykresów i tabel.
 • Zintegruj projekt i symulację.
  Zintegruj symulację mechanizmu ze środowiskiem projektowania.

Creo Design Advanced Professional – pakiet dla zaawansowanego projektanta 3D CAD

Rozszerzenie Creo Mechanism Design jest dostępne w zaawansowanym pakiecie do projektowania 3D – Creo Design Advanced Professional oraz jako samodzielne rozszerzenie do niższych pakietów. Creo Design Advanced Professional to bardzo bogato wyposażony pakiet do projektowania 3D, łączący w sobie zaawansowane narzędzia do projektowania i wytwarzania. Zobacz co jeszcze się w nim znajduje.

Poznaj pakiet Creo Design Advanced Professional

Dowiedz się więcej

Przeczytaj nasze artykuły opisujące wybrane możliwości tego rozszerzenia.

Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Creo Mechanism Dynamics? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO