ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Generative Design

Stwórz najlepsze projekty w krótszym czasie
Grafika przedstawiająca geometrię modelu zoptymalizowaną z wykorzystaniem technologii Creo Generative Design.
Zoptymalizowany kształt modelu uzyskany dzięki algorytmom Creo Generative Design.

Czy zdarzyło Ci się spotkać w oknie narzędzia CAD egzotyczne, wyglądające organicznie kształty? Czy wyglądały jak wytwory fantazji, a nie efekty metodycznej pracy? Takie kształty mogą być efektem projektowania generatywnego (ang. generative design). Oznacza to, że nie są wytworem ludzkiego umysłu, a ustaloną logiką komputerowego algorytmu.

Oprogramowanie do projektowania generatywnego samodzielnie generuje optymalne projekty na podstawie zbioru wymagań projektowych. Konstruktor może interaktywnie zdefiniować wymagania i cele łącznie z preferowanymi materiałami i procesami produkcyjnymi, a oprogramowanie generatywne automatycznie przygotuje gotowy do produkcji projekt, który można potraktować jako punkt wyjściowy do dalszych prac albo jako gotowe rozwiązanie. W rezultacie inżynierowie tworzyć znacznie lepsze projekty i szybciej wprowadzać innowacje w produktach.

Chcesz przenieść swoje projekty na wyższy poziom, szybciej wprowadzając je na rynek i wprowadzając więcej innowacyjnych rozwiązań? Rozszerzenie Creo Generative Design do Creo Parametric, wykorzystujące technologię firmy Frustrum, umożliwi Ci tworzenie zoptymalizowanych projektów z wykorzystaniem obliczeń w chmurze. Zyskasz dzięki temu możliwość równoczesnego badania wielu innowacyjnych kierunków rozwoju projektu, a najlepsze opcje zostaną automatycznie podświetlone. Rozszerzenie Creo Generative Design automatycznie daje Ci wysokiej jakości, gotowe do produkcji projekty z poziomu znajomego środowiska projektowego Creo. Stwórz swoje najlepsze projekty w krótszym czasie!Animacja przedstawiająca proces optymalizacji topologii z wykorzystaniem Creo Generative Design.

Możliwości Creo Generative Design

  • Pełna integracja ze środowiskiem Creo Parametric.
  • Łatwy proces zdefiniowania przestrzeni projektowej, warunków brzegowych, celu, materiałów i procesu produkcyjnego.
  • Szybkie generowanie wariantów projektu wspomagane sztuczną inteligencją.
  • Wsparcie dla typowych procesów produkcyjnych, od tradycyjnej obróbki po wytwarzanie przyrostowe.
  • Dynamiczny podgląd procesu.

Creo Design Premium Professional – najBOGATSZY pakiet 3d CAD

Rozszerzenie Creo Generative Topology Optimization jest dostępne w najbogatszym pakiecie do projektowania 3D – Creo Design Premium Professional oraz jako samodzielne rozszerzenie do niższych pakietów. Creo Design Premium Professional to najbardziej rozbudowany pakiet o największych możliwościach spośród dostępnych pakietów projektowania 3D. Zobacz co jeszcze się w nim znajduje.

Poznaj pakiet Creo Design Premium Professional

Dowiedz się więcej

Przeczytaj nasze artykuły opisujące wybrane możliwości tego rozszerzenia.

Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Creo Generative Design? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO