ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Advanced Framework

Twórz konstrukcje z profili, przechodząc w rekordowo krótkim czasie
od projektu do wykonania
Grafika przedstawiająca obudowę maszyny z profili zaprojektowną z wykorzystaniem Creo Advanced Framework.
Obudowa maszyny zaprojektowana z wykorzystaniem Creo AFX.

Może próbujesz odpowiedzieć na rosnącą liczbę zapytań ofertowych od potencjalnych klientów. Być może pojawiły się problemy z dopasowaniem Twoich projektów już na miejscu, co doprowadziło do cięcia, szlifowania i przespawania konstrukcji. A może klienci zażyczyli sobie tylko zastosowania innych profili w stołach i bramach, uważanych przez Ciebie za gotowe.

Jeżeli potrzebujesz zaawansowanych możliwości projektowania konstrukcji kratownicowych, zwróć uwagę na rozszerzenie do Creo Parametric o nazwie Creo Advanced Framework Extension (AFX). Zoptymalizowane pod kątem pracy w dużych zespołach, Creo AFX wykorzystuje techniki projektowania „od ogółu do szczegółu” i oferuje rozbudowaną bibliotekę profili, wyposażenia i złączy. Dostosuj tę bibliotekę do swoich potrzeb, żeby móc szybko wykorzystywać projekty ponownie i szybko reagować na potrzeby klientów. Creo AFX może zautomatyzować niemal każdy projekt konstrukcji – od prostej bramy po radioteleskop.

Grafika przedstawiająca strukturę kratownicową z barierkami i wspornikami, zaprojektowaną z wykorzystaniem Creo Advanced Framework.
Kompletna struktura kratownicowa z dodatkowymi barierkami i wspornikami to efekt działania Creo AFX.

Oprogramowanie obejmuje też bardziej zaawansowane funkcje, wspierające wyższe poziomy produktywności w określonych aspektach projektu konstrukcji kratownicowej, takie jak schodnie i balustrady; możesz też dodać do swojego zespołu nieograniczoną liczbę profili, połączeń śrubowych lub elementów wyposażenia.

Teraz możesz odejść od powolnego i żmudnego projektowania kratownic w stronę szybszego wprowadzenia produktu na rynek, niższych kosztów produkcji i wyższej jakości produktu.

Możliwości Creo Advanced Framework

 • Wsparcie dla projektowania Top-Down.
  Przygotuj kształt struktury, korzystając ze szkiców Creo lub importuj je z zewnętrznej aplikacji.
 • Bogata biblioteka profili.
  Buduj struktury kratownicowe, korzystając z bogatej biblioteki znormalizowanych profili o różnorodnych kształtach i rozmiarach oferowanych przez wielu producentów.
 • Definiowanie połączeń między profilami.
  Dopasuj do siebie kształty dwóch stykających się profili, docinając je lub wstawiając pomiędzy nimi dodatkowe płytki i wzmocnienia.
 • Standardowe elementy wyposażenia.
  Doposaż swoją strukturę, używając schodni lub balustrad, definiując ich styl, rozmieszczenie stopni i położenie.
 • Automatyczne tworzenie wykazu części i dokumentacji.
  Stwórz jednym kliknięciem dokumentację wszystkich elementów i profili zastosowanych w konstrukcji oraz przygotuj listy materiałowe zawierające wszystkie niezbędne informacje, jak np. długości cięcia profili.
Struktura kratownicowa przygotowana za pomocą Creo Advanced Framework (AFX).

Creo Design Essentials – najbardziej rozbudowany pakiet podstawowy 3d CAD

Rozszerzenie Creo Advanced Framework wchodzi również w skład podstawowego pakietu do projektowania 3D – Creo Design Essentials. Jest to obecnie najbardziej rozbudowany pakiet podstawowy dostępny wśród narzędzi do projektowania 3D. Zobacz co jeszcze się w nim znajduje.

Poznaj pakiet Creo Design Essentials
Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Creo Advanced Framework? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO