ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Interactive
Surface Design

Twórz w swoich produktach powierzchnie najwyższej jakości
Grafika przedstawiająca powierzchnię tworzoną w środowisku Creo Interactive Surface Design (ISDX) z wykorzystaniem 5 krawędzi granicznych.
Creo ISDX umożliwia tworzenie powierzchni wysokiej jakości, gdy istnieją więcej niż 4 granice

Czynnik “wow”, ta tajemnicza, ulotna jakość zamieszkująca każdą niezwykle elegancką linię Twojego produktu. Jeżeli zrobisz to dobrze, konsumenci nie będą mogli się doczekać, by kupić Twoje projekty. Uzyskanie takiego wyrafinowania może być jednak efektem ciężkiej pracy.

Jako projektant potrzebujesz oprogramowania, które spełni Twoje wymagania estetyczne, a zwłaszcza potrzebę tworzenia powierzchni o wysokiej jakości. Za pomocą Creo Interactive Surface Design (ISDX), rozszerzenia do Creo Parametric, możesz tworzyć projekty koncepcyjne i powierzchnie swobodne, mając możliwość przygotowania komponentów inżynierskich z użyciem mocy modelowania parametrycznego.

Creo ISDX daje Ci łatwy dostęp do narzędzi kontrolnych, umożliwiających swobodne manipulowanie krzywymi i powierzchniami, by twój projekt wyglądał tak zgrabnie, jak to zostało zaplanowane. Wciskaj i wyciągaj geometrię, a następnie dodawaj stopniowo ograniczenia, aż ustalisz ostateczny wygląd projektu.

Gdy nadejdzie czas zbadania i skontrolowania jakości projektu, masz do dyspozycji liczne narzędzia. Creo ISDX jest jak idealna para okularów przeciwsłonecznych: jesteś gotowy na wszystko.

Creo ISDX to możliwość tworzenia powierzchni swobodnych i optymalizacji krzywizny

Rozszerzenie Creo Interactive Surface Design (ISDX) łączy narzędzia do modelowania powierzchni swobodnych ze środowiskiem modelowania Creo Parametric. Za jego pomocą projektanci i konstruktorzy mogą tworzyć projekty koncepcyjne i powierzchnie swobodne, zachowując możliwość modelowania komponentów niezbędnych w każdym produkcie.

Creo ISDX umożliwia Ci zastosowanie dowolnej liczby utwierdzeń podczas budowania geometrii swobodnej na każdy etapie projektowania. Dodatkowo, dzięki swojej pełnej asocjatywności, powierzchnie i krzywe stworzone za pomocą Creo ISDX natychmiast dostosowują się do zmian projektowych.

Możliwości Creo Interactive Surface Design

  • Zbuduj geometrię swobodną na dowolnym etapie projektu, używając tylu ograniczeń, ilu potrzebujesz, by uzyskać maksymalną elastyczność projektu
  • Skup się na dodaniu wartości do swojego projektu, a nie na przenoszeniu i konwersji danych
  • Łatwe do nauki i zastosowania, by szybko definiować krzywe i powierzchnie, skutkując szybszym zwrotem z inwestycji
  • Pełna asocjatywność umożliwia powierzchniom i krzywym natychmiastowe dopasowanie się do zmian projektowych, skracając czas projektowania

Creo Design Advanced Professional – pakiet dla zaawansowanego projektanta 3D CAD

Rozszerzenie Creo Interactive Surface Design wchodzi również w skład zaawansowanego pakietu do projektowania 3D – Creo Design Advanced Professional. Jest to bardzo bogato wyposażony pakiet do projektowania 3D, łączący w sobie zaawansowane narzędzia do projektowania i wytwarzania. Zobacz co jeszcze się w nim znajduje.

Poznaj pakiet Creo Design Advanced Professional
Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Creo Interactive Surface Design (ISDX)? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO