ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Nowości w Creo 7.0

Nowości w Creo 7.0

Projektowanie produktów ciągle się zmienia i tak samo powinno zachowywać się Twoje oprogramowanie CAD. Creo 7.0 otrzymało przełomowe rozwiązania z zakresu projektowania generatywnego, symulacji w czasie rzeczywistym, projektowania wielobryłowego, produkcji przyrostowej i nie tylko! Z Creo 7.0 zaprojektujesz najbardziej innowacyjne produkty szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, pozostając w czołówce projektowania produktów i wyprzedzając swoją konkurencję.

Projektowanie generatywne

Rozszerzenie Creo Generative Topology Optimization automatycznie tworzy innowaycjne projekty produktów w oparciu o wymagania inżynierskie. Skróć czas opracowywania projektu i zmniejsz wydatki dzięki wysokiej jakości, mniej kosztownym projektom gotowym do produkcji.

Symulacja w czasie rzeczywistym

Creo 7.0 wprowadza do Creo Simulation Live symulację przepływu płynów. Zbudowane specjalnie dla inżynierów oprogramowanie udostępnia możliwości symulowania przepływu płynów w czasie rzeczywistym bezpośrednio wewnątrz środowiska Creo. Creo 7.0 wprowadza też usprawnienia interfejsu i usprawnienia pracy, które pomogą Ci w zwiększeniu produktywności.

Projektowanie Wielobryłowe

Nowe podejście do pracy w postaci projektowania wielobryłowego umożliwia Ci osobne zarządzanie bryłami geometrycznymi, wizualizowanie ich i projektowanie. Te nowe rozwiązania usprawnią Twoją pracę w zakresie projektowania generatywnego, produkcji przyrostowej i symulacji.

Produkcja przyrostowa i CAM

Creo 7.0 wprowadza dodatkowe usprawnienia w rozszerzeniu Creo Additive Manufacturing. Teraz możesz dodawać siatki na podstawie algorytmu Delone. Nowe możliwości wytwarzania wspomaganego komputerowo (CAM) obejmują wsparcie dla maszyn typu szwajcarskiego oraz różne usprawnienia użytkowe.

Usprawnienia produktywności w Creo

Jak w przypadku każdego wydania, Creo 7.0 zawiera znaczne usprawnienia podstawowych funkcji, żeby pomóc Ci w szybszym projektowaniu lepszych produktów. Nowe możliwości obejmują usprawnienia narzędzia do tworzenia pochyleń, ulepszenia w funkcji odbicia lustrzanego i wiele usprawnień interfejsu w Szkicowniku i więcej!

Te nowe możliwości sprawiają, że Creo jest bardziej intuicyjne i łatwiejsze w użyciu, dzięki czemu każdy użytkownik stanie się bardziej produktywny.

Zacznij pracę z Creo 7.0 już teraz! Pora projektować jak należy.

Nie znasz Creo?

DARMOWA 30-dniowa wersja testowa Creo Parametric

Klienci z umową serwisową

Darmowe uaktualnienie. Zacznij już DZIŚ!

Nie masz serwisu?

Skontaktuj się z nami, żeby poznać oferty specjalne na reaktywowanie swojego oprogramowania.

Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO