ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Unite

Poznaj potencjał współpracy z wieloma systemami CAD
Zespół Creo Parametric zawierający modele z innych systemów CAD umieszczone z wykorzystaniem Technologii Unite.
Dzięki technologii Unite można wykorzystywać podczas pracy modele z wielu różnych systemów CAD.

Współpraca z wieloma systemami CAD wcale nie musi być koszmarem – wręcz przeciwnie. Wprowadzona w Creo technologia Unite ułatwia pracę z modelami CAD stworzonymi w innych aplikacjach i oszczędza Ci sporo czasu.

Nienatywny plik CAD mógł trafić do Ciebie od kogoś z firmy lub od kogoś z zewnątrz. To nieistotne. Paroma kliknięciami możesz otworzyć te pliki bezpośrednio w Creo i zacząć pracę. Osiągnięcie celów związanych z jakością, atrakcyjnością i oddaniem produktu na czas będzie teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek, ponieważ nie musisz odtwarzać modelu ani wykonywać innej, zbędnej pracy.

Nie ma tu żadnego „haczyka”. Technologia Unite sprawia, że cały proces jest niezauważalny. Co więcej, dane z systemów CATIA, Siemens NX i SolidWorks możesz bezpośrednio wprowadzić do swoich projektów bez tworzenia dodatkowych obiektów biznesowych oraz bez konieczności posiadania licencji na te systemy.

Konsolidacja

Technologia Unite obsługuje większość popularnych formatów CAD.

Każdy, kto zmagał się z konsolidacją systemów CAD ma przytłaczającą listę zadań do wykonania: przekonanie użytkowników, szkolenie i wysokie koszty migracji danych. Technologia Unite ułatwia to zadanie. Poświęcisz mniej czasu, wysiłku i pieniędzy na migrację danych, ponieważ będziesz konwertować jedynie te części i zespoły, których potrzebujesz – a nie cały zespół.

Rozszerzenia z rodziny Creo Collaboration rozbudowują możliwości technologii Unite. Umożliwiają ci szybkie i łatwe zintegrowanie zmian w danych pochodzących spoza Creo bezpośrednio wewnątrz Creo.

Creo Collaboration – Efektywna współpraca Z wieloma systemami CAD

Rozszerzenia Creo Collaboration umożliwiającą wykrywanie zmian w danych pochodzących spoza Creo i ich aktualizowanie.
Rozszerzenia Creo Collaboration umożliwiają wykrywanie zmian w danych spoza Creo i ich aktualizowanie.

Rozszerzenia z rodziny Creo Collaboration umożliwiają wcześniejsze i częstsze nawiązywanie współpracy z wewnętrznymi interesariuszami, dostawcami i podwykonawcami, którzy używają innych systemów 3D CAD. Dzięki temu oprogramowaniu masz pewność, że dane z systemów NX, CATIA i SolidWorks, znajdujące się w Twoim projekcie, można łatwo zaktualizować o zmiany wprowadzone w ich natywnych systemach, zachowując przy tym założenia projektowe, którymi zostały już obudowane. Umożliwia to konstruktorom szybkie i łatwe uwzględnianie w swoich projektach nowych wersji danych spoza Creo. Co więcej, dane Creo można udostępniać partnerom w formatach systemów NX, CATIA, SolidWorks i Autodesk Inventor.

Zapisywanie modelu Creo do formatu innego systemu CAD dzięki rozszerzeniom Creo Collaboration.
Możliwość zapisania modelu Creo do formatu innego systemu CAD.

Rozszerzenia Creo Collaboration występują w pięciu wersjach, po jednej dla każdego z następujących systemów CAD:

 • Rozszerzenie Creo Collaboration dla systemu CATIA V4
 • Rozszerzenie Creo Collaboration dla systemu CATIA V5
 • Rozszerzenie Creo Collaboration dla systemu NX
 • Rozszerzenie Creo Collaboration dla systemu SolidWorks
 • Rozszerzenie Creo Collaboration dla systemu Autodesk Inventor

Zalety wymiany danych z technologią Creo Unite

 • Ograniczenie liczby platform CAD i związanych z nimi kosztów.
 • Podniesienie produktywności działu konstrukcyjnego i efektywności działu IT.
 • Wsparcie oddania produktu na czas poprzez zagwarantowanie spójności danych w ciągu całego procesu projektowania.
 • Wejście na wyższy poziom projektowania współbieżnego dzięki łatwemu uwzględnianiu w procesie projektowania danych spoza Creo, prostemu zarządzaniu zmianami w tych danych oraz chronie założeń projektowych wprowadzonych pomiędzy danymi Creo i danymi spoza Creo.
 • Promowanie współdzielenia i ponownego wykorzystywania danych.
 • Ograniczenie konieczności tworzenia formatów neutralnych i zarządzania nimi dzięki wymianie informacji za pomocą popularnych formatów CAD 3D.

Creo Design Essentials – najbardziej rozbudowany pakiet podstawowy 3d CAD

Rozszerzenia Creo Collaboration dla systemu SolidWorks i systemu Autodesk Inventor wchodzą również w skład podstawowego pakietu do projektowania 3D – Creo Design Essentials. Jest to obecnie najbardziej rozbudowany pakiet podstawowy dostępny wśród narzędzi do projektowania 3D. Zobacz co jeszcze się w nim znajduje.

Poznaj pakiet Creo Design Essentials

Dowiedz się więcej

Przeczytaj nasze artykuły opisujące wybrane możliwości tego rozszerzenia.

Pobierz darmowy e-book

Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości technologii Creo Unite i wymiany danych z innymi systemami CAD? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO