ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Computer-Aided
Verification

Przeprowadzaj wirtualną inspekcję obrabianych części i zespołów

Weryfikacja wspomagana komputerowo (Computer Aided Verification – CAV) to metoda inspekcji, która porównuje skan 3D danej części z istniejącymi danymi CAD.

Jest to opłacalny i skuteczny sposób zapewnienia, że części są wytwarzane zgodnie z zaakceptowanymi wymiarami – bez konieczności osobistego sprawdzania każdej z nich czy też rozbicia namiotu przed fabryką.

Rozszerzenie Creo Computer-Aided Verification do Creo Parametric to proste, ekonomiczne i dokładne rozwiązanie. Oprogramowanie umożliwia cyfrową inspekcję obrabianych części i zespołów na potrzeby kontroli jakości i obsługuje zarówno współrzędnościowe maszyny pomiarowe (CMM), jak i skanery laserowe. Ta zintegrowana, cyfrowa kontroli jakości to oszczędność cennego czasu, wysiłku i pieniędzy. Co najważniejsze, daje Ci absolutną pewność co do procesu kontroli jakości.

Absolutna pewność to dobra wiadomość dla Ciebie, Twoich klientów i Twojego budżetu.

Możliwości Creo Computer-Aided Verification

  • Wykonywanie symulacji w kompletnym środowisku, zawierającym części, sondy, urządzenia i maszyny.
  • Generowanie standardowych w branży programów DMIS dla współrzędnościowych maszyn pomiarowych.
  • Ocena jakości obrabianych części i złożeń, umożliwiająca kontrolę procesu produkcji na podstawie pierwszej serii produkcyjnej (FAI).
  • Zmniejszenie konieczności przeprojektowywania, ponieważ inspekcja odbywa się cyfrowo.
  • Zmniejszenie kosztów wykonania i rozwoju produktu poprzez rozwiązywanie problemów jeszcze przed rozpoczęciem produkcji.

Pakiety Creo Design – nowy standard w branży 3d CAD

Rozszerzenie Creo Computer-Aided Verification współpracuje ze wszystkimi pakietami Creo Design. Bez względu na to, który pakiet wybierzesz, otrzymasz najszybsze, najbardziej wszechstronne w branży narzędzia: proste w użyciu, konkurencyjne cenowo i z możliwością podniesienia do wyższej wersji – wszystko po to, by jak najlepiej sprostać różnym wymaganiom stawianym Twojej firmie.

Sprawdź pakiety Creo Design
Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Creo Computer-Aided Verification? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO