ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Render Studio

Twórz atrakcyjne, realistyczne obrazy swoich produktów
Grafika przedstawiająca wizualizację przekładni zębatej wykonaną za pomocą rozszerzenia Creo Render Studio.
Realistyczna wizualizacja w Creo Parametric z rozszerzeniem Creo Render Studio

Jeżeli nie jesteś naprawdę utalentowanym malarzem martwej natury, będziesz potrzebować narzędzi do renderowania.

Renderowanie jest procesem generowania obrazu na podstawie modelu 3D za pomocą grafiki komputerowej. Ta postać komunikacji wizualnej pomaga kolegom, dostawcom i potencjalnym kupującym „zrozumieć” Twój produkt. Gdy masz na myśli określonego klienta, nic nie przebije pracy w wirtualnym środowisku, które umożliwi Ci zrozumienie, jak produkt wpasowałby się w „rzeczywisty świat” zamieszkiwany przez Twojego zamierzonego klienta. Renderowanie może zrobić to szybko i niedrogo, wzbogacając recenzje projektów i pomagając interesariuszom w „połączeniu się” z Twoim projektem.

Grafika przedstawiająca render wózka widłowego wykonany w Creo Render Studio z dodanym oświetleniem i sceną.
Render modelu z dodanym oświetleniem i sceną

Za pomocą rozszerzenia Creo Render Studio (wykorzystującego technologię KeyShot firmy Luxion) możesz z łatwością tworzyć fotorealistyczne rendery: oszałamiające obrazy z wyszukaną grą świateł, kompozycją sceny i ustawieniami wyglądu modelu. Jest ono w pełni zintegrowane z Creo Parametric, więc możesz przełączać się między trybami renderowania i modelowania bez konieczności wychodzenia z aplikacji do renderowania. A dzięki technice śledzenia promieni w czasie rzeczywistym (ang. real-time raytracing) możesz wykorzystać w swoich projektach istniejące sceny i ustawienia wyglądu. Obraz jest nieustannie renderowany, więc nie musisz czekać. Renderując swoje produkty, możesz wysyłać klientom fotorealistyczne obrazy, nie ujawniając swojej własności intelektualnej.

Możliwości Creo Render Studio

  • Wykorzystaj istniejące sceny i ustawienia wyglądu przypisane do swoich projektów: światła, środowisko HDRI i tekstury.
  • Twórz realistyczne rendery poszczególnych części zespołu, nadając im odpowiednie materiały, kolory i tekstury.
  • Twórz atrakcyjne wizualizacje, renderując obraz z wielu ujęć.
  • Zabezpiecz swoją własność intelektualną, wysyłając na zewnątrz renderowane obrazy zamiast pełnych danych CAD.

Creo Design Essentials – najbardziej rozbudowany pakiet podstawowy 3d CAD

Rozszerzenie Creo Render Studio wchodzi również w skład podstawowego pakietu do projektowania 3D – Creo Design Essentials. Jest to obecnie najbardziej rozbudowany pakiet podstawowy dostępny wśród narzędzi do projektowania 3D. Zobacz co jeszcze się w nim znajduje.

Poznaj pakiet Creo Design Essentials

Dowiedz się więcej

Przeczytaj nasze artykuły opisujące wybrane możliwości tego rozszerzenia.

Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Creo Render Studio? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO