ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Intelligent Fastener

Definiuj połączenia rozłączne, korzystając
z bogatej biblioteki elementów znormalizowanych
Grafika przedstawiająca wstawianie śruby z biblioteki rozszerzenia Intelligent Fastener.
Opcje wstawiania śruby z biblioteki IFX

Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło Ci się przeszukiwać kuchnię, by znaleźć ulubione naczynia albo danie na wynos, doskonale wiesz, ile czasu i wysiłku można poświęcić, żeby znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz. A teraz pomyśl o swoim procesie projektowania. Ile czasu i pieniędzy trwonisz na tworzenie znormalizowanych komponentów, a następnie na ich umieszczanie w zespołach? Zamiast skupić się na projektowaniu fantastycznych produktów, dostajesz obsesji na punkcie śrubek.

Biblioteka elementów konstrukcyjnych w Creo Parametric przyspieszy Twoją pracę. Zapomnij o żmudnym i czasochłonnym modelowaniu gotowych elementów. Po prostu wybierz odpowiednią śrubę, wkręt, nakrętkę czy podkładkę z biblioteki (zawierającej rozbudowane katalogi norm ANSI, DIN i JIS). Oprogramowanie automatycznie stworzy odpowiedniego rozmiaru otwory i wstawi w nich komponenty, pozwalając Ci skupić się na projektowaniu.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych możliwości, rozszerzenie Creo Intelligent Fastener (IFX) zapewni Ci je.

Garfika przedstawiająca możliwości rozszerzenia Creo Intelligent Fastener w zakresie weryfikacji elementów po wprowadzeniu zmian projektowych.
Creo IFX umożliwia weryfikację wstawionych elementów po zmianach projektowych

Creo IFX daje Ci dostęp do większej, bogatszej biblioteki elementów złącznych (łącznie z kołkami), która jest także całkowicie konfigurowalna. Skorzystaj z bogatych zasobów biblioteki, dodając swoje własne, związane z projektem lub będące standardem firmowym elementy. Wszystko w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Teraz, kiedy już masz wszystko, czego Ci trzeba, Twoja praca stanie się jeszcze bardziej efektywna. Masz więcej opcji umieszczania, narzędzia do weryfikacji, sprawdzające czy śruby i wkręty mają odpowiednią długość oraz możliwość wstawiania elementów złącznych bez generowania referencji zespołu. Wiele z tych czynności jest automatycznych, a wszystkie są łatwe w użyciu. Z pomocą Creo IFX możesz oczekiwać wyższej produktywności, obniżenia kosztów i znacznych oszczędności czasu. Mamy nadzieję, że Cię to wkręci.

Możliwości Creo Intelligent Fastener

 • Rozbudowana biblioteka zawierająca kołki.
  Rozszerzenie Creo Intelligent Fastener zawiera bogatą bibliotekę elementów znormalizowanych zgodną z normami ISO/DIN, obejmującą również kołki ustalające.
 • Konfigurowalna biblioteka.
  Możesz skonfigurować swoją bibliotekę, żeby użyć narzędzi IFX do szybkiego i łatwego umieszczania własnych elementów złącznych.
 • Obsługa orientacji elementów złącznych.
  Automatyczne orientowanie podkładek klinowych i innych elementów złącznych podczas umieszczania ich w modelu.
 • Jeden schemat postępowania.
  Umieszczanie wielu elementów złącznych w jednej operacji dzięki wykrywaniu referencji powielonych szykiem.
 • Dodawanie wielu elementów złącznych.
  Umieszczanie w jednej operacji wielu elementów złącznych bez tworzenia zewnętrznych referencji.
 • Zautomatyzowana weryfikacja.
  Weryfikacja rozmiaru elementów złącznych względem geometrii referencyjnej bezpośrednio w PTC Creo Parametric.

Creo Design Essentials – najbardziej rozbudowany pakiet podstawowy 3d CAD

Rozszerzenie Creo Intelligent Fastener wchodzi również w skład podstawowego pakietu do projektowania 3D – Creo Design Essentials. Jest to obecnie najbardziej rozbudowany pakiet podstawowy dostępny wśród narzędzi do projektowania 3D. Zobacz co jeszcze się w nim znajduje.

Poznaj pakiet Creo Design Essentials
Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Creo Intelligent Fastener? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO