ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Intelligent Fastener

Definiuj połączenia rozłączne, korzystając
z bogatej biblioteki elementów znormalizowanych
Grafika przedstawiająca wstawianie śruby z biblioteki rozszerzenia Intelligent Fastener.
Opcje wstawiania śruby z biblioteki IFX

Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło Ci się przeszukiwać kuchnię, by znaleźć ulubione naczynia albo danie na wynos, doskonale wiesz, ile czasu i wysiłku można poświęcić, żeby znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz. A teraz pomyśl o swoim procesie projektowania. Ile czasu i pieniędzy trwonisz na tworzenie znormalizowanych komponentów, a następnie na ich umieszczanie w zespołach? Zamiast skupić się na projektowaniu fantastycznych produktów, dostajesz obsesji na punkcie śrubek.

Biblioteka elementów konstrukcyjnych w Creo Parametric przyspieszy Twoją pracę. Zapomnij o żmudnym i czasochłonnym modelowaniu gotowych elementów. Po prostu wybierz odpowiednią śrubę, wkręt, nakrętkę czy podkładkę z biblioteki (zawierającej rozbudowane katalogi norm ANSI, DIN i JIS). Oprogramowanie automatycznie stworzy odpowiedniego rozmiaru otwory i wstawi w nich komponenty, pozwalając Ci skupić się na projektowaniu.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych możliwości, rozszerzenie Creo Intelligent Fastener (IFX) zapewni Ci je.

Garfika przedstawiająca możliwości rozszerzenia Creo Intelligent Fastener w zakresie weryfikacji elementów po wprowadzeniu zmian projektowych.
Creo IFX umożliwia weryfikację wstawionych elementów po zmianach projektowych

Creo IFX daje Ci dostęp do większej, bogatszej biblioteki elementów złącznych (łącznie z kołkami), która jest także całkowicie konfigurowalna. Skorzystaj z bogatych zasobów biblioteki, dodając swoje własne, związane z projektem lub będące standardem firmowym elementy. Wszystko w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Teraz, kiedy już masz wszystko, czego Ci trzeba, Twoja praca stanie się jeszcze bardziej efektywna. Masz więcej opcji umieszczania, narzędzia do weryfikacji, sprawdzające czy śruby i wkręty mają odpowiednią długość oraz możliwość wstawiania elementów złącznych bez generowania referencji zespołu. Wiele z tych czynności jest automatycznych, a wszystkie są łatwe w użyciu. Z pomocą Creo IFX możesz oczekiwać wyższej produktywności, obniżenia kosztów i znacznych oszczędności czasu. Mamy nadzieję, że Cię to wkręci.

Możliwości Creo Intelligent Fastener

 • Rozbudowana biblioteka zawierająca kołki.
  Rozszerzenie Creo Intelligent Fastener zawiera bogatą bibliotekę elementów znormalizowanych zgodną z normami ISO/DIN, obejmującą również kołki ustalające.
 • Konfigurowalna biblioteka.
  Możesz skonfigurować swoją bibliotekę, żeby użyć narzędzi IFX do szybkiego i łatwego umieszczania własnych elementów złącznych.
 • Obsługa orientacji elementów złącznych.
  Automatyczne orientowanie podkładek klinowych i innych elementów złącznych podczas umieszczania ich w modelu.
 • Jeden schemat postępowania.
  Umieszczanie wielu elementów złącznych w jednej operacji dzięki wykrywaniu referencji powielonych szykiem.
 • Dodawanie wielu elementów złącznych.
  Umieszczanie w jednej operacji wielu elementów złącznych bez tworzenia zewnętrznych referencji.
 • Zautomatyzowana weryfikacja.
  Weryfikacja rozmiaru elementów złącznych względem geometrii referencyjnej bezpośrednio w PTC Creo Parametric.

Creo Design Essentials – najbardziej rozbudowany pakiet podstawowy 3d CAD

Rozszerzenie Creo Intelligent Fastener wchodzi również w skład podstawowego pakietu do projektowania 3D – Creo Design Essentials. Jest to obecnie najbardziej rozbudowany pakiet podstawowy dostępny wśród narzędzi do projektowania 3D. Zobacz co jeszcze się w nim znajduje.

Poznaj pakiet Creo Design Essentials

Dowiedz się więcej

Przeczytaj nasze artykuły opisujące wybrane możliwości tego rozszerzenia.

Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Creo Intelligent Fastener? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO