ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Product Insight

Zastąp przypuszczenia projektowe faktami
Grafika przedstawiająca analizowanie danych pochodzących z czujników umieszczonych w produkcie dzięki Creo Product Insight.
Analiza danych pochodzących z czujników umieszczonych w produkcie.

Gdy projektowanie CAD i dane z Internetu Rzeczy się połączą, zyskasz dostęp do informacji zwrotnych na temat tego, jak Twoje produkty działają w rzeczywistości. Dzięki temu będziesz w stanie projektować je tak, by były jeszcze bardziej niezawodne. Znając aktualne zachowanie się produktów i zestawiając je z ich dokładną specyfikacją, zoptymalizujesz ich przyszłe wersje, bazując na rzeczywistych sposobach użytkowania.

Wykorzystując narzędzia do zdalnego monitorowania, możesz uzyskać zarówno rzeczywiste dane na temat warunków pracy produktu, jak i dane historyczne. Stwórz pętlę sprzężenia zwrotnego, wprowadzając te dane do systemu CAD, a zyskasz możliwość projektowania bardziej niezawodnych części w oparciu o istniejące specyfikacje.

Czujniki umieszczone w produkcie z pomocą Creo Product Insight umożliwiają odczyt newralgicznych danych.

Creo Product Insight to rozszerzenie do Creo Parametric, które pozwala Ci na wykorzystanie możliwości Internetu Rzeczy (IoT) i zastąpienie przypuszczeń projektowych faktami. Oprogramowanie to umożliwia ci zebranie danych z rzeczywistego produktu, poczynając od stanowisk badawczych, a kończąc na obiekcie działającym w terenie, i wprowadzenie tych danych z powrotem do projektu CAD. Dzięki temu ulepszysz swoje projekty, stworzysz nowe, inteligentne produkty i przeanalizujesz trendy, które pomogą Ci w zaprojektowaniu przyszłych generacji produktów. Co więcej, rozszerzenie Creo Product Insight jest w pełni zintegrowane z platformą ThingWorx, światowym liderem w dziedzinie przemysłowego Internetu Rzeczy, co ułatwia zbieranie i udostępnianie danych dotyczących użytkowania produktu.

Możliwości Creo Product Insight

  • Weryfikacja wymagań projektowych poprzez zastąpienie przypuszczeń rzeczywistymi danymi.
  • Zmniejszenie uzależnienia od fizycznych prototypów.
  • Optymalizacja wykorzystania czujników.
  • Pewność, że projekty nowych produktów dostarczają niezbędne dane.
  • Poprawa jakości bieżących i przyszłych produktów dzięki identyfikacji i wyeliminowaniu wad konstrukcyjnych.
  • Identyfikacja możliwości biznesowych związanych z nowymi produktami, funkcjami lub rozszerzeniami do produktów.

Pakiety Creo Design – nowy standard w branży 3d CAD

Rozszerzenie Creo Product Insight można połączyć z każdym z pakietów Creo Design. Bez względu na to, który pakiet wybierzesz, otrzymasz najszybsze, najbardziej wszechstronne w branży narzędzia: proste w użyciu, konkurencyjne cenowo i z możliwością podniesienia do wyższej wersji – wszystko po to, by jak najlepiej sprostać różnym wymaganiom stawianym Twojej firmie.

Sprawdź pakiety Creo Design

Dowiedz się więcej

Przeczytaj nasze artykuły opisujące wybrane możliwości tego rozszerzenia.

Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Creo Product Insight? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO