ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Legacy
Data Migration

Odtwórz powiązanie między historyczną dokumentacją 2D i modelem 3D
Grafika przedstawiająca dopasowanie przez Creo Legacy Data Migration widoków modelu 3D do widoków importowanego rysunku.
Z pomocą Creo LMX dopasujesz widoki modelu 3D do widoków importowanego rysunku.

Wiele firm musi utrzymywać albo wykorzystywać ponownie dane 3D z innych systemów CAD. Z tymi modelami 3D są na ogół powiązane rysunki płaskie. Rozszerzenie Creo Legacy Data Migration (LMX) umożliwia użytkownikom powiązanie rysunków 2D z modelami 3D importowanymi z innego systemu CAD. Creo LMX pomaga zautomatyzować proces mapowania i łączenia rysunków płaskich z modelem 3D i może poprawić produktywność procesu przygotowywania dokumentacji, oszczędzając czas i zmniejszając liczbę błędów.

Creo LMX zachowuje powiązania pomiędzy oryginalnym modelem 3D i związanymi z nim rysunkami, oszczędzając czas i zasoby potrzebne do ręcznego odtworzenia rysunków płaskich.

Możliwości Creo Legacy Data Migration

  • Poprawa produktywności przygotowywania dokumentacji poprzez umożliwienie użytkownikom pełnego wykorzystania historycznych danych.
  • Oszczędność czasu i podniesienie jakości, zmniejszające liczbę błędów wynikających z ręcznego przenoszenia informacji.
  • Wprowadzone w przyszłości zmiany w modelu są natychmiast odzwierciedlane na rysunku.
    • Automatyczne odtwarzanie i umieszczanie widoków.
    • Zautomatyzowana aktualizacja wymiarów rysunku po zmianie modelu.
    • Kontrolowanie sposobu wyświetlania wymiarów mające na celu sprostanie wymaganiom firmowym.
Weryfikacja powiązań wymiarów w Creo Legacy Migration.
Wbudowane narzędzia weryfikacji pozwalają na ocenę poprawności mapowania elementów.

Creo Design Essentials – najbardziej rozbudowany pakiet podstawowy 3d CAD

Rozszerzenie Creo Legacy Data Migration jest dostępne jako samodzielne rozszerzenie oraz wchodzi w skład podstawowego pakietu do projektowania 3D – Creo Design Essentials. Jest to obecnie najbardziej rozbudowany pakiet podstawowy dostępny wśród narzędzi do projektowania 3D. Zobacz co jeszcze się w nim znajduje.

Poznaj pakiet Creo Design Essentials
Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Creo Legacy Data Migration? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO