ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Prismatic and
Multi-Surface Milling

Twórz zoptymalizowanie ścieżki narzędzi
w jednym, zintegrowanym środowisku
Grafika przedstawiająca środowisko Creo Prismatic and Multi-Surface Milling.
Zintegrowane środowisko do obróbki skrawaniem w Creo Parametric.

Nie wszystkie rozwiązania CAM są sobie równe. W niektórych narzędziach nacisk został położony na łatwość używania, w innych na optymalizację kosztów. Najlepsze rozwiązanie do bezpośredniej obróbki części na liniach produkcyjnych powinno być konkurencyjne cenowo, bogate w funkcje, ale, w przeciwieństwie do innych narzędzi CAM, niezauważalnie połączone z procesem projektowym. Takie jest rozszerzenie Creo Prismatic and Multi-Surface Milling. To rozszerzenie do Creo Parametric to wirtualny „specjalista” od obróbki pryzmatycznej, znacznie podnosi produktywność NC i usprawnia procesy projektowania oprzyrządowania do obróbki oraz wyposażenia fabrycznego, zachowując przystępną cenę.

Grafika przedstawiająca podgląd danych CL w zabiegu frezowania objętości opracowanym w Creo Prismatic and Multi-Surface Milling.
Podgląd CL Data w zabiegu frezowania objętości.

Dzięki pełnej integracji ze wszystkimi narzędziami Creo Parametric, rozszerzenie Creo Prismatic and Multi-Surface Milling znacznie podniesie Twoją produktywność, poprzez wyeliminowanie przenoszenia danych pomiędzy aplikacjami CAD/CAM, automatyzację wielu zadań programistycznych, zajmujących obecnie całe godziny oraz wykorzystanie Twoich modeli 3D w celu stworzenia optymalnych ścieżek narzędzi.

Możliwości Creo Prismatic and Multi-Surface Milling

  • Frezowanie w 3 osiach wielu powierzchni ze wsparciem dla pozycjonowania 4 i 5 osi.
  • Tworzenie programu NC, dokumentowanie procesu, przetwarzanie, weryfikacja i symulacja ścieżki narzędzia.
  • Podnosi jakość produktu i spójność produkcji poprzez generowanie ścieżek narzędzi bezpośrednio na podstawie modeli bryłowych.
  • Brak konieczności przenoszenia danych, ponieważ jest częścią zintegrowanego rozwiązania CAD/CAM.
  • Skrócenie czasu wprowadzenia produktu na rynek dzięki asocjatywnym ścieżkom narzędzi, które są aktualizowane po zmianach wprowadzonych w projekcie.

Creo Design Advanced – podstawowy pakiet 3D CAD do projektowania obróbki skrawaniem

Rozszerzenie Creo Prismatic and Multi-Surface Milling jest dostępne w zaawansowanym pakiecie do projektowania 3D – Creo Design Advanced oraz jako samodzielne rozszerzenie do niższych pakietów. Creo Design Advanced zawiera dodatkowe funkcje względem podstawowego pakietu Creo Design Essentials, które czynią go podstawowym wyborem dla technologów projektujących obróbkę ubytkową w 3 osiach. Zobacz, co jeszcze Creo Design Advanced ma do zaoferowania.

Poznaj pakiet Creo Design Advanced
Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Creo Prismatic and Multi-Surface Milling? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO