ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Tool Design

Skróć czas projektowania gniazd form
Grafika przedstawiająca część plastkową i gotową formę, zaprojektowaną za pomocą Creo Tool Design.
Gotowa forma i stworzona w niej plastikowa część.

Rozszerzenie PTC Creo Tool Design (TDX) do Creo Parametric jest narzędziem 3D CAD niezbędnym dla profesjonalnych projektantów, którzy muszą szybko tworzyć wysokiej jakości wkładki form, gniazda odlewnicze i rozmieszczenia. Wykorzystując potężne możliwości powierzchni parametrycznych PTC Creo TDX, inżynierowie mogą łatwo tworzyć nawet najbardziej skomplikowane powierzchnie podziałowe. Poprzez zautomatyzowanie wielu czasochłonnych i skomplikowanych procesów PTC Creo TDX sprawia, że zamiast skupiać się na żmudnych zadaniach, możesz poświęcić uwagę tworzeniu innowacyjnych projektów o najwyższej jakości.

Grafika przedstawiająca interfejs rozszerzenia Creo Tool Design.
Interfejs użytkownika zorientowany na proces.

Używając rozszerzenia Creo TDX, możesz z łatwością tworzyć nawet najbardziej skomplikowane jedno- i wielogniazdowe formy wtryskowe i odlewnicze. Znajdź i usuń problemy związane z pochyleniami ścian formy, podcięciami i grubościami, a następnie stwórz automatycznie powierzchnię podziałową w zorientowanym na proces środowisku, prostym nawet dla zwykłego użytkownika, który musi szybko stworzyć skomplikowane oprzyrządowanie.

Możliwości Creo Tool Design

  • Oceń graficznie pochylenia formy, podcięcia, grubości i pole rzutowania, a następnie wykonaj natychmiastowe poprawki.
  • Projektuj za pomocą dwóch interfejsów zorientowanych na proces, po jednym dla form wtryskowych i odlewniczych, z których każdy prowadzi Cię krok po kroku przez proces tworzenia układów i gniazd form.
  • Twórz i modyfikuj dowolne cechy, takie jak pochylenia, zaokrąglenia, skomplikowane powierzchnie i linie podziału, żeby poprawić technologiczność modelu.
  • Uwzględniaj izotropowy i anizotropowy skurcz.
  • Buduj rozmieszczenia i rdzenie piaskowe nawiązujące się do geometrii zaprojektowanej części.

Creo Design Advanced Professional – pakiet dla zaawansowanego projektanta 3D CAD

Rozszerzenie Creo Tool Design jest dostępne w zaawansowanym pakiecie do projektowania 3D – Creo Design Advanced Professional oraz jako samodzielne rozszerzenie do niższych pakietów. Creo Design Advanced Professional to bardzo bogato wyposażony pakiet do projektowania 3D, łączący w sobie zaawansowane narzędzia do projektowania i wytwarzania. Zobacz co jeszcze się w nim znajduje.

Poznaj pakiet Creo Design Advanced Professional
Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Creo Tool Design? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO