ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Pobierz wersję testową Creo

Jesteś studentem?

Dla wszystkich studentów jest dostępna specjalna, bezpłatna wersja oprogramowania Creo Parametric!

Dlaczego warto wypróbować Creo Parametric?

 1. Zyskujesz możliwość natychmiastowego skorzystania z w pełni funkcjonalnej, 30-dniowej wersji testowej Creo Parametric.
 2. Możesz wykorzystać rzeczywistość rozszerzoną (AR) do wyświetlenia swoich projektów w otaczającym Cię świecie fizycznym i udostępnienia ich wizualizacji wszystkim zainteresowanym na całym świecie.
 3. Otrzymujesz efektywne połączenie zaawansowania i poziomu kontroli oferowanych przez modelowanie parametryczne z łatwością pracy i elastycznością modelowania bezpośredniego.
 4. Dzięki możliwościom modelowania podziałowego możesz szybko i łatwo tworzyć dowolne kształty i powierzchnie.
 5. Otrzymujesz narzędzia do przeprowadzania symulacji MES dla swoich projektów, dzięki którym zweryfikujesz ich zachowanie w rzeczywistych warunkach.
 6. Szybko nabierzesz biegłości w posługiwaniu się oprogramowaniem dzięki rozbudowanym materiałom dydaktycznym i poradnikom.
 7. Zyskujesz możliwość bezproblemowego zarządzania danymi neutralnymi i pochodzącymi z innych systemów CAD, dzięki czemu unikniesz konwertowania plików lub odtwarzania modeli 3D CAD od podstaw.

Darmowy samouczek

Aby ułatwić Ci rozpoczęcie pracy z Creo, przygotowaliśmy darmowy samouczek. Znajdziesz w nim ćwiczenia, z którymi szybko nauczysz się podstaw modelowania części bryłowych i zespołów, tworzenia mechanizmów oraz przygotowywania dokumentacji płaskiej. Wykorzystaj te materiały, aby szybko i sprawnie zacząć modelowanie w Creo Parametric.

Aby otrzymać samouczek, zaznacz odpowiednią opcję w formularzu zgłoszeniowym.

Pobierz Creo Parametric za darmo

Creo pokazuje, jak powinno się projektować, a pobierając je wykonasz pierwszy krok na drodze do projektowania lepszych produktów. Wykorzystaj darmową wersję próbną, by przetestować następujące funkcje:

 1. Modelowanie części i zespołów.
 2. Projektowanie wieloobiektowe (multibody).
 3. Tworzenie dokumentacji płaskiej.
 4. Projektowanie modeli blaszanych.
 5. Projektowanie kratownic i konstrukcji spawanych.
 6. Analiza wytrzymałościowa.
 7. Projektowanie kinematyki mechanizmów.
 8. Realistyczne renderowanie i tworzenie animacji.
 9. Naprawianie danych importowanych.
 10. Kompletna biblioteka części, funkcji, narzędzi itd.

  UWAGA: Ze względu na politykę grupy Wirtualna Polska wiadomości wysyłane z naszej platformy nie docierają do odbiorców używających kont pocztowych należących do grupy WP (dotyczy to kont w domenach wp.pl, o2.pl i tlen.pl). Wiadomości te są automatycznie usuwane z serwerów i nie pojawiają się w skrzynkach odbiorców. Z tego względu prosimy o użycie konta pocztowego z innego serwisu. Przepraszamy za niedogodności.

  Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO