ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

10 sposobów na przekształcenie zarządzania BOM-em

10 sposobów na przekształcenie zarządzania BOM-em

W dzisiejszym świecie Internetu Rzeczy, innowacyjność rozwiązań przyspiesza, a złożoność produktu jest coraz większa. W rezultacie rozwój produktu staje się coraz bardziej skomplikowany. Prosty niegdyś BOM zbudowany z modeli CAD i rysunków obejmuje teraz dane z każdej dziedziny cyklu życia produktu.

By dotrzymać kroku rynkowi i pozostać konkurencyjnym, musisz rozwinąć sposób tworzenia, zarządzania i udostępniania informacji o produkcie.

BOM jest sercem produktu. W nim są dane potrzebne wszystkim zespołom, łącznie z działami produkcji, zamówień i kontroli jakości. Nie tylko musi on być dostępny dla wszystkich zainteresowanym, lecz musi stać się pełną cyfrową definicją produktu. Jest to łatwiejsze niż myślisz. Nie wymaga przytłaczającej i długotrwałej gruntownej zmiany Twoich praktyk w systemie PLM. Możesz tę transformację osiągnąć w swoim własnym tempie, wdrażając możliwości cyfrowej definicji produktu w oparciu o swoje priorytety i potrzeby biznesowe.

To opracowanie omawia 10 sposobów, które możesz wykorzystać, by rozpocząć przekształcanie swojego BOM-u, by zacząć odnosić natychmiastowe korzyści.

    Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO