ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Interfejs Creo dla JT

Pracuj z danymi w formacie JT
Grafika przedstawiająca model fotela importowany z formatu JT.
Model fotela importowany z formatu JT.

Praca z danymi CAD pochodzącymi z różnych źródeł jest niezbędna w wielu gałęziach przemysłu. Rozszerzenie Interfejs Creo dla JT został zaprojektowany do skonwertowania struktury, geometrii i informacji wizualnych znajdujących się w plikach JT. JT to format wizualizacji opracowany przez firmę Unigraphics (Siemens NX), który można wykorzystywać do wizualizowania i udostępniania danych 3D pomiędzy użytkownikami systemu Siemens NX oraz Creo. Rozszerzenie Interfejs Creo dla JT wczytuje dane modelowania z formatu JT do Creo i zapisuje je z Creo do formatu JT, zachowując jednocześnie asocjatywność.

Możliwości Creo IntErface for JT

  • Importowanie i eksportowanie części i zespołów w formacie JT.
  • Obsługa struktury produktu 3D, dokładnych reprezentacji danych fasetkowych, kolorów korpusów i danych niegeometrycznych.
  • Dane JT można wykorzystywać w Creo na potrzeby wizualizacji, do wykonywania pomiarów i uwzględnienia zajmowanej przestrzeni.

Pakiety Creo Design – nowy standard w branży 3d CAD

Rozszerzenie Creo Interface for JT można łączyć ze wszystkimi pakietami Creo Design. Bez względu na to, który pakiet wybierzesz, otrzymasz najszybsze, najbardziej wszechstronne w branży narzędzia: proste w użyciu, konkurencyjne cenowo i z możliwością podniesienia do wyższej wersji – wszystko po to, by jak najlepiej sprostać różnym wymaganiom stawianym Twojej firmie.

Sprawdź pakiety Creo Design
Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat interfejsu Creo dla formatu JT? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO