ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Windchill ProjectLink

Planuj i zarządzaj realizacją projektu
Grafika przedstawiająca harmonogram planu w Windchill ProjectLink.
Windchill ProjectLink umożliwia przygotowywanie harmonogramów projektów i zarządzanie ich wykonywaniem.

Globalne rozproszenie zespołów i nieustająca potrzeba sprostania wymaganiom klientów, wejścia na rynek w założonym czasie oraz założonej jakości wymagają efektywnej współpracy. Dzięki systemowi Windchill ProjectLink możesz bezpiecznie okiełznać talent i energię całego zespołu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firewalla. Stosując wirtualną przestrzeń roboczą, Windchill ProjectLink zapewnia we właściwym czasie dostęp do właściwej informacji o rozwoju produktu i zarządzaniu projektem, dzięki czemu zespół pozostaje skupiony, ma wyraźnie zarysowany cel i posuwa się naprzód.

Grafika przedstawiająca udostępnianie do Windchill ProjectLink danych CAD z aplikacji PDM.
Dane z aplikacji PDM można udostępniać do aplikacji Windchill ProjectLink, żeby ułatwić współpracę z zewnętrznymi partnerami.

Windchill ProjectLink jest w pełni powiązany z systemem PDMLink, umożliwiając użytkownikom systemu PDMLink udostępnianie informacji do projektu z zachowaniem połączenia ze źródłowymi danymi. Jeżeli podwykonawca/dostawca będzie uczestniczyć w projekcie, uzyska dostęp do aktualizacji w tej samej chwili, w której one nastąpią, bez konieczności wysyłania rysunków, publikacji itp.

Możliwości Windchill ProjectLink

  • Automatyzacja najważniejszych procesów biznesowych, takich jak wdrożenie nowego produktu, Six Sigma czy Zaawansowane planowanie jakości wyrobu.
  • Integracja z wieloma narzędziami CAD (mechanicznymi i elektrycznymi), aplikacjami MS Office i aplikacjami komputerowymi.
  • Przyspieszenie czasu wejścia na rynek dzięki pokazywaniu w czasie rzeczywistym aktualnych dokumentów, części i informacji o planie.
  • Wsparcie innowacyjności poprzez współpracę między grupami w czasie rzeczywistym, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firewalla.
  • Płynna współpraca z Creo Parametric i Windchill PDMLink umożliwiająca uwzględnianie informacji o produkcie w działaniach wewnątrzfirmowych.

Dowiedz się więcej:

Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Windchill ProjectLink? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO