ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

aktualności

05/06/2019
Nowa mysz od 3Dconnexion: CadMouse Pro Wireless

Nowa, pełnowymiarowa bezprzewodowa mysz CadMouse od 3Dconnexion dostępna od dzisiaj w naszej ofercie.

W dniu dzisiejszym wprowadzamy do naszej oferty sprzętu komputerowego kolejną mysz z rodziny CadMouse. Jest to bezprzewodowa, pełnowymiarowa mysz dla profesjonalistów CAD – CadMouse Pro Wireless.

CadMouse Pro Wireless to urządzenie wszechstronne, specjalnie zaprojektowane dla profesjonalnego użytkownika CAD. Jego nachylony kształt pozwala na idealną rotację nadgarstka, co zapewnia bardziej naturalne ułożenie dłoni i komfort pracy. Łącząc ergonomiczne właściwości ze dedykowanym dla CAD środkowym przyciskiem myszy, inteligentnym kółkiem przewijania z precyzją przybliżania co do kliknięcia w aplikacjach CAD, czujnikiem optycznym o wysokiej rozdzielczości, funkcją QuickZoom, łatwym dostępem do programowalnego menu radialnego i trwałością przewidzianą na ponad 50 milionów kliknięć, CadMouse Pro Wireless jest podstawą każdego nowoczesnego zestawu narzędzi do CAD i idealnym uzupełnieniem myszy 3D SpaceMouse.

 

CadMouse Pro Wireless - widok z przoduCadMouse Pro Wireless - widok z boku

CadMouse Pro Wireless jest wyposażona w akumulator litowo-polimerowy i można ją podłączyć na trzy sposoby: technologią Bluetooth® Low Energy, uniwersalnym odbiornikiem USB 3Dconnexion lub kablem micro USB. Podobnie jak inne bezprzewodowe produkty 3Dconnexion nowa mysz jest sprzedawana w zestawie z dopasowanym, półsztywnym futerałem gwarantującym bezpieczny transport.

CadMouse Pro Wireless - widok z dołuCadMouse Pro Wireless - widok z góryZainteresowanych nabyciem CadMouse Pro Wireless zapraszamy do kontaktu.

 

Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO