ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

aktualności

11/07/2018
Partnerstwo między PTC i Rockwell Automation

Firmy PTC i Rockwell Automation ogłosiły dzisiaj nawiązanie strategicznego partnerstwa. Współpraca ma przyspieszyć rozwój obu firm i ułatwić wybór klientom z całego świata szukającym partnera do przekształcenia swoich fizycznych działań za pomocą technologii cyfrowej.

W ramach partnerstwa Rockwell Automation dokona inwestycji kapitałowej w wysokości 1 miliarda USD w PTC, a prezes i dyrektor generalny Rockwell Automation, Blake Moret, dołączy do zarządu PTC z chwilą zamknięcia transakcji kapitałowej.

Partnerstwo opiera się na zasobach obu firm, technologiach, wiedzy branżowej i obecności na rynku i będzie obejmowało współpracę techniczną pomiędzy firmami, jak również wspólne globalne inicjatywy wejścia na rynek. W szczególności firmy PTC i Rockwell Automation uzgodniły, że dostosują swoje inteligentne technologie fabryczne i połączą wielokrotnie nagradzane platformy PTC ThingWorx® IoT, Kepware® i Vuforia® z najlepszymi w swojej klasie platformami FactoryTalk® MES firmy Rockwell Automation, FactoryTalk® Analytics, oraz Industrial Automation.

Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO