ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

aktualności

16/03/2020
Szkolenia w trybie zdalnym

W związku z epidemią COVID-19 i rosnącą koniecznością pracy zdalnej, a także w celu ochrony naszych klientów i pracowników, zapraszamy do skorzystania z oferty uczestnictwa w szkoleniach prowadzonych zdalnie.

Ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa SARS-COV2 i rosnącą w związku z tym konieczność ograniczania kontaktów osobistych informujemy o możliwości zdalnego uczestniczenia w prowadzonych przez nas szkoleniach.

Zdajemy sobie sprawę, że ochrona zdrowia pracowników ma najwyższy priorytet i kontakty z innymi ludźmi powinniśmy obecnie ograniczyć do minimum. Wiemy też, że szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora mają dużą wartość dla osób pracujących na co dzień z oprogramowaniem firmy PTC, co było też wielokrotnie potwierdzane przez naszych klientów. Dlatego też informujemy, że nasza oferta szkoleniowa została wzbogacona o możliwość przeprowadzenia szkolenia w formie zdalnej, bez konieczności osobistego kontaktu z innymi uczestnikami szkolenia oraz instruktorem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów dotyczących szkolenia.

W związku z powyższym wszystkie zaplanowane dotychczas szkolenia również będą prowadzone w trybie zdalnym. W tym przypadku będziemy się kontaktować z Państwem w celu potwierdzenia formy i terminu szkolenia.

Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO