ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

aktualności

03/06/2020
Webinarium na temat projektowania niezawodnych modeli

Zapraszamy na webinarium na temat projektowania niezawodnych modeli w Creo Parametric. Zobacz na żywo, jak można zbudować modele, które są znacznie bardziej wytrzymałe na zmiany geometrii.

Już w najbliższy wtorek, 9 czerwca o 14:00 zaprezentujemy kolejne webinarium, tym razem dotyczące projektowania niezawodnych modeli w Creo Parametric.

W trakcie spotkania pokażemy zaawansowane techniki dobierania referencji, które znacznie usprawniają przygotowanie modelu bardziej odpornego na zmiany geometrii i wynikające z nich błędy regeneracji. Dzięki wykorzystaniu tych technik, możliwe jest takie zbudowanie geometrii, która pozwoli na przejście od jednej wersji modelu pokazanego na grafice do drugiej bez żadnych błędów wynikających ze zmiany topologii modelu.

Grafika przedstawiająca niezawodny model Creo Parametric przed zmianami i po zmianach, w którym nie wystąpiły żadne błędy regeneracji wywołane zmianami geometrii.
Model Creo Parametric przed zmianami i po zmianach, w którym nie wystąpiły żadne błędy regeneracji spowodowane zmianami geometrii.

Podczas spotkania zaprezentujemy metody, które to umożliwiły i pokażemy, jak można projektować poprzez komunikowanie swoich zamierzeń projektowych zamiast „twardego” nawiązywania do referencji w postaci geometrii modelu. Modele zaprojektowane w ten sposób staną się dużo bardziej niezawodne i odporne na wprowadzane zmiany.

W trakcie webinaru pokażemy:

  • zaawansowane metody zaznaczania geometrii w Creo Parametric i wykorzystywanie ich podczas definiowania referencji dla cech,
  • sygnalizowanie zamierzeń projektowych za pomocą referencji intencyjnych,
  • narzędzia do budowania własnych zestawów referencji wykorzystywanych przez wiele cech,
  • metodę automatycznego umieszczania UDF-ów (cech stworzonych przez użytkownika) w modelu zawierającym referencje intencyjne.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji.

Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO