ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

Creo Complete Machining

Moc sterowania niemal każdą obrabiarką numeryczną
Grafika przedstawiająca wykorzystanie sondy do kontroli jakości za pomocą Creo Complete Machining.
Creo CMX to także wspomożenie procesów kontroli jakości poprzez wykorzystanie sond.

Rozszerzenie Creo Complete Machining do Creo Parametric oferuje kompletne rozwiązania do tworzenia wszelkiego rodzaju programów na obrabiarki CNC wykorzystywane w środowiskach produkcyjnych. Rozwiązanie to umożliwia Ci bezpośrednią obróbkę produktów o prostej i skomplikowanej geometrii ścieżkami narzędzi zoptymalizowanymi pod kątem linii produkcyjnych.

Rozszerzenie Creo Complete Machining obejmuje wszystkie możliwości Creo Production Machining, rozbudowane o obróbkę wieloosiową, pełne możliwości programowania NC i biblioteki narzędzi. Z pomocą Creo Complete Machining usprawnisz procesy projektowania oprzyrządowania produkcyjnego i wyposażenia fabrycznego.

Możliwości Creo Complete Machining

  • Frezowanie w 2.5 do 5 osiach, wieloosiowe toczenie, frezowanie/toczenie (z wymianą narzędzi w trakcie obróbki) oraz 4-osiowe elektrodrążenie.
  • Upraszcza przechowywanie i ponowne wykorzystywanie najlepszych rozwiązań poprzez stosowanie sprawdzonych szablonów produkcyjnych.
  • Podnosi jakość produktu i spójność obróbki poprzez generowanie ścieżek narzędzi NC bezpośrednio na modelach 3D.
  • Nie wymaga używania formatów pośrednich do przenoszenia danych, ponieważ jest częścią zintegrowanego rozwiązania CAD/CAM.
  • Skraca czas wprowadzenia produktu na rynek dzięki asocjatywnym aktualizacjom ścieżek narzędzi po wprowadzeniu zmian konstrukcyjnych.

Creo Design Premium Professional – najBOGATSZY pakiet 3d CAD

Rozszerzenie Creo Complete Machining jest dostępne w najbogatszym pakiecie do projektowania 3D – Creo Design Premium Professional oraz jako samodzielne rozszerzenie do niższych pakietów. Creo Design Premium Professional to najbardziej rozbudowany pakiet o największych możliwościach spośród dostępnych pakietów projektowania 3D. Zobacz co jeszcze się w nim znajduje.

Poznaj pakiet Creo Design Premium Professional
Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Creo Complete Machining? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji – zapraszamy do kontaktu.
Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO