ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

aktualności

10/03/2021
Nowe kursy szkoleniowe Creo
Grafika przedstawiająca instruktora prowadzącego szkolenie z Creo Parametric.

Wprowadzamy do naszej oferty nowe kursy szkoleniowe! Poznaj najlepsze praktyki pracy z modelami, zespołami i rysunkami w Creo Parametric.

Wzbogaciliśmy naszą ofertę szkoleniową o cztery dodatkowe bloki szkoleniowe. Aby wspomóc wszystkich konstruktorów w jak najlepszym wykorzystywaniu Creo Parametric, opracowaliśmy nowe materiały zawierające najlepsze praktyki projektowania. Staraliśmy się, aby tematyka poszczególnych kursów dobrze pokazywała różne aspekty pracy w Creo, które można wykorzystać w celu usprawnienia dotychczasowych procesów projektowania.

Nowe kursy szkoleniowe obejmują następujące tematy:

Projektowanie solidnych modeli w Creo Parametric

Projektowanie solidnych modeli w Creo Parametric.

Kurs przedstawiający techniki projektowania umożliwiające uzyskanie większej czytelności i stabilności modelu. Omawiamy zasady doboru odpowiednich cech i budowy struktury modelu, które znacznie ułatwią późniejsze wprowadzanie zmian oraz umożliwią ograniczenie liczby błędów wynikających z regeneracji. Dzięki tym technikom wprowadzanie niezbędnych poprawek lub projektowanie nowej części na podstawie istniejącego projektu będzie znacznie łatwiejsze i szybsze.

Zrozumienie referencji, badanie ich i zarządzanie referencjami w Creo Parametric

Zrozumienie referencji, badanie ich i zarządzanie referencjami w Creo Parametric

Kurs przedstawiający metody doboru referencji, które umożliwią ujęcie w modelu właściwych założeń projektowych w połączeniu z jak największą stabilnością. Omawiamy narzędzia służące do badania istniejącej struktury referencji oraz sposoby poprawnego zarządzania referencjami w modelach części i zespołów. Odpowiednie wykorzystywanie referencji i tworzenie zależności rodzic/dziecko umożliwi na bardziej efektywne wprowadzanie zmian wykraczające poza zwykłą edycję wymiaru czy usunięcie cechy.

Maksymalizacja wydajności tworzenia rysunków w Creo Parametric

Maksymalizacja wydajności tworzenia rysunków w Creo Parametric

Kurs przedstawiający techniki optymalizacji procesu tworzenia rysunku. Pokazujemy, jak odpowiednie skonfigurowanie interfejsu użytkownika i środowiska pracy w postaci szablonów i modeli może usprawnić i przyspieszyć proces przygotowywania dokumentacji płaskiej.

Strategie projektowania zespołów w Creo ParametriC

Strategie projektowania zespołów w Creo Parametric

Kurs przedstawiający najlepsze praktyki projektowania zespołów. Omawiamy techniki pracy z modelami zespołów, które mogą zwiększyć wydajność pracy z zespołami (zwłaszcza w przypadku dużych zespołów) oraz usprawnić współpracę między różnymi działami. Pokazujemy również sposoby tworzenia różnych instancji zespołów, udostępniania geometrii części pomiędzy różnymi komponentami zespołu oraz strategie budowania struktur zespołów oraz kontrolowania referencji wewnątrz zespołów.

Zarówno nowe, jak i dotychczasowe bloki szkoleniowe z naszej oferty są dostępne w formie szkolenia zdalnego lub osobistego w naszym ośrodku szkoleniowym. Zachęcamy do zapoznania się z tematyką prowadzonych przez nas szkoleń i do kontaktu.

Realizacja: Agencja Interaktywna CZENZO